Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Baznīcu nakts – arī Ogrē Pielikums

Pielikumi

5.jūnijā visā Latvijā un arī Ogrē norisināsies Baznīcu nakts, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā.

Pasākuma dienā baznīcas būs atvērtas no plkst.18 līdz pusnaktij vai pat ilgāk. Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu.


Šī Latvijā būs otrā Baznīcu nakts, un šogad, atšķirībā no pirmās reizes, kad tas bija notikums tikai Rīgā, Baznīcu nakts ideja visai lieliem soļiem nonākusi jau visos Latvijas novados. Pieteikušās baznīcas no Kolkas līdz Neretai un no Liepājas līdz Baltinavai. Arī trīs lielākās baznīcas Ogrē – Ogres Trīsvienības baptistu dievnams, Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīca un Ogres evaņģēliski luteriskā baznīca aicina ikvienu iepazīt garīgās un kultūras vērtības, ienākt baznīcā citādi.


Baznīcu nakts programma jūnijā Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā Brīvības ielā 51, Ogrē, sāksies plkst.17.50 ar baznīcas zvana skaņām, mācītāja Modra Īvāna ievadvārdiem un turpināsies ar daudzveidīgu programmu – ekskursiju baznīcas tornī un citās ikdienā nepieejamās vietās, trīs koncertiem, fotoorientēšanos, lūgšanu par Latviju, radošām un jautrām nodarbēm bērniem un citām aktivitātēm līdz pusnaktij (programmu skatīt raksta pielikumā).


Sīkāka informācija par Baznīcu nakti Latvijā atrodama mājaslapā www.baznicunakts.lv. 


Atklāj baznīcu no jauna!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/32391

2015. gada 3. jūnijā, 08:28, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet