Atgriezties pie raksta

Ogrē šovakar dievnamu durvis ir atvērtas Foto

Šodien, 5.jūnijā, visā Latvijā un arī Ogrē norisinās Baznīcu nakts, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā.
Pasākuma dienā baznīcas ir atvērtas no plkst.18.00 līdz pusnaktij vai pat ilgāk.

Šī Latvijā ir jau otrā Baznīcu nakts, bet Ogres trīs lielākās baznīcas – Ogres Trīsvienības baptistu dievnams, Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīca un Ogres evaņģēliski luteriskā baznīca – pasākumā iesaistās pirmo reizi.


Baznīcās šodien notiek ekskursijas, tiek dota iespēja apskatīt telpas, kuras citkārt nav pieejamas, interesenti var uzkāpt zvanu tornī, kā arī noklausīties koncertus.


Vēl var pagūt apmeklēt kādu no Ogres dievnamiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/32429

2015. gada 5. jūnijā, 21:39, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Antūnam • 2015. gada 8. jūnijā, 09:09
Nu...kristietība ir ticība Dievam, nevis baznīcai, konfesijai vai kādam mācītājam. Droši vien arī Dievs nepiekristu daudzām lietām, ko darījusi/dara baznīca agrāk vai šodien. Bet arī kristieši ir tikai cilvēki ( Bībelē teikts, ka ikviens ir ar grēku )...Nemeklē, Antūn, skandālus, bet meklē dzīvo Dievu, ko Viņš saka. Agrāk vai vēlāk, tici vai netici, Tu Viņu satiksi - droši! :)
to Antūnam • 2015. gada 8. jūnijā, 08:46
Prasti... Cilvēkiem demokrātiskā sabiedrībā drīkst būt dažādi viedokļi, bet izteikšanās veids par daudz ko liecina!
Antūns • 2015. gada 8. jūnijā, 07:02
KRISTIETEI-ne Jums ar reliģijas aptumšotām smadzenēm ,spriest ko kāds redzejis ,zin vai domā,varat uzkāpt savā baznīcas toirnī,piesaukt krustā piesisto žīdu un valēt lejā,man Jūs unJums lidzīgu nepietrūks.Un uzkodai palasiet šprengera un Instoriusa-MALLCUS MALIFICARUM-raganu veseri,sapratīsit baznīcas ļaunumu,tumsonību,mantkāribu,pedofiliju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet