Atgriezties pie raksta

Piecas lieliskas dienas Ogres pilsētas bērniem

Jau 9. gadu Ogres pilsētā notika Starpkonfesionālā bērnu vasaras Bībeles skola (VBS) "Iedraudzējies ar Dievu".

Tā notika no 29.jūnija līdz 3.jūlijam, un to organizēja vietējās Ogres kristīgās draudzes.


Bērniem bija dota iespēja jauki pavadīt laiku un piedalīties dažādās aktivitātēs, rokdarbos, klausīties Bībeles stāstus, iejusties Bībeles varoņu vietā, dziedāt dziesmas, baudīt gardu maltīti un iegūt jaunus draugus. Pasniedzēji bija sagatavojuši interesantas un aizraujošas stundas. Kopīgais laiks bija brīnišķīgs!


Pēcpusdienās pusaudžiem bija lieliskas lekcijas par Bībeli, Dieva mīlestību, puišu un meiteņu attiecībam un citiem viņus interesējošiem jautājumiem. Lekcijas vadīja vairāki mācītaji no dažādām draudzēm.


Bērni uzzināja, ka Dievs viņus mīl... Ikvienam bērnam tika dota iespēja pieņemt Jēzu Kristu, kā personīgo Glābēju.


Šogad VBS apmeklēja 120 brīnišķīgi bērni un tiem kalpoja 40 cilvēku liela komanda no 8 vietējam draudzēm. Bērniem skola bija bez maksas. Finansiālu atbastu sniedza gan draudzes, gan individuāli cilvēki. Sponsori bija arī kafejnīcas "Niko", "Ilze", "Sinjorita Kukū", "Pūres Beķereja", "Cido", "Fazer maiznīca", Daina un Zigis Eglīši, Anita Imaka, "Modra Skujiņa Foto", "Sēklu Muss". Īpaša pateicība Ogres Evaņģēliskai draudzei un mācītājiem Vadimam Kovaļevam un Nadeždai Jukšai par atvēlētajām telpām, kā arī čaklajām saimniecītēm par sviestmaižu gatavošanu.


"Pateicamies vecākiem par brīnišķīgiem un jaukiem bērniem! Lai skaista vasara!" VBS komandas vārdā vēl vadītāja Daiga Balcere.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/32753

2015. gada 14. jūlijā, 11:29, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mamma • 2015. gada 14. jūlijā, 13:19
Liels paldies visiem,kas organizēja un strādāja.Bērniem ļoti patika!Lai Dievs Jūs bagātīgi svētī!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet