Atgriezties pie raksta

Izveidots jauns informatīvais medijs "Kristīgā Ogre"

Pirms dažām nedēļām pēc Ogres kristīgo draudžu kopīgas iniciatīvas atklāta jauna informatīvu ziņu vietne "Kristīgā Ogre", kas darbojas kā lapa sociālajā tīklā "Facebook", informē jaunā informatīvā medija administratore Annija Lagzdiņa.

Kopš janvāra katru mēnesi Ogres draudžu mācītāji tiekas kopīgās brokastīs, kurās radās ideja veidot informatīvu lapu portālā "Facebook", lai sabiedrību informētu par visiem kristīgajiem notikumiem, kas paredzēti pilsētā.


"Latvijas statistika liecina, ka 44% valsts iedzīvotāju tic Dievam un sevi uzskata par kristiešiem. Domāju, ka arī Ogrē ir daudzi ticīgi cilvēki, kuri vēlētos vairāk uzzināt par to, kas notiek vietējās draudzēs. Šajā laikmetā, kurā daudzi atmet savas kristīgās saknes, kristiešu vienotībai ir liela nozīme, un es domāju, ka "Kristīgā Ogre" ir labs veids, kā šo vienotību stiprināt un rādīt sabiedrībai," par jaunās informatīvās lapas izveidi saka Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars.


Ziņu vietnē ikviens interesents var uzzināt par drīzumā gaidāmajiem koncertiem, nometnēm un citiem kristīgiem pasākumiem Ogres apkaimē. Pagaidām "Kristīgā Ogre" darbojas tikai sociālajā tīklā "Facebook", taču, lai iepazītos ar vietnes saturu, nav jābūt reģistrētam lietotājam - lasīt jaunumus var jebkurš, apmeklējot adresi www.facebook.com/kristigaogre.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/32755

2015. gada 15. jūlijā, 09:06, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet