Atgriezties pie raksta

Lielā Gavēņa Rekolekcijas

Šīs nedēļas nogalē Ogres sv.Meinarda katoļu draudzē notiks Lielā Gavēņa Rekolekcijas Svētās Mises, kuras vadīs priesteris Jan Bielecki.

12. un 13.februārī  Sv.Mise Ogres sv.Meinarda katoļu draudzē notiks plkst.08, 11 un 18, savukārt 14.februārī Sv.Mise notiks plkst.10, 16.30 (krievu valodā) un 18.


Tēvs Jans Bielecki kā priesteris kalpo jau 35 gadus. Strādājis Ukrainā, Polijā, Baltkrievijā un ir pazīstams arī Latvijas draudzēs. Rekolekciju dienās priesteris Jans vadīs Sv.Mises, kopējos aizlūgumus un uzklausīs arī individuāli, palīdzot risināt garīgās dzīves sasāpējušus jautājumus. Būs lūgšanas atbrīvošanai no alkohola, narkotiku, datorspēļu vai seksuālām atkarībām. Palīdzību varēs saņemt arī tie, kuri, meklējot risinājumus pie dziedniekiem, ekstrasensiem, astrologiem vai tamlīdzīgi, ir iemantojuši dvēseliska vai psiholoģiska rakstura problēmas. Aicināti it īpaši visi, kuriem sāp dvēsele un sirdsapziņa par pagātnē – īpaši jaunībā – izdarītiem Dieva likumu pārkāpumiem.


Laipni aicināti ne tikai katoļi, bet ikviens un visi – arī pārējo kristīgo konfesiju piederīgie.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/34645

2016. gada 8. februārī, 10:06, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

HENRIETTA FERNANDO • 2016. gada 26. martā, 14:18
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs dodam aizdevumus ar procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrību, kas skaidrā un saprotamā veidā, noteikumus un nosacījumus. Rakstiet mums uz: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet