Atgriezties pie raksta

Aizritējusi jubilejas vasaras Bībeles skola

No 27.jūnija līdz 1.jūlijam Ogrē jau 10. reizi bērni un jaunieši pulcējās uz ikgadējo starpkonfesionālo vasaras Bībeles skolu "Iedraudzējies ar Dievu", informē vadītāja Daiga Balcere.

Profesionālu pasniedzēju vadībā bērniem bija iespēja klausīties Bībeles stāstus un iejusties to varoņu gaitās, kā arī spēlēt interesantas sporta spēles.


Bērni bija sajūsmā, skatoties eksperimentus un darbojoties radošajās darbnīcās. Bērni iemācījās jaukas dziesmas, ieguva jaunus draugus un baudīja gardu pusdienu maltīti.Savukārt pēcpusdienās pusaudži klausījās aizraujošus dzīves stāstus un video projekcijas.


Ikvienam tika dota iespēja iepazīties ar Jēzu Kristu kā glābēju un piedzīvot Dieva mīlestību no cilvēkiem, kas apkārt.


"Laiks kopā bija brīnišķīgs! Šajā gadā vasaras Bībles skolu apmeklēja 128 bērni no Ogres, kā arī no citām Latvijas pilsētām. Tā kā šī ir starpkonfesionāla skola, tad bērniem kalpoja 42 cilvēku liela komanda no 7 dažādām draudzēm. Tas ir jauki, ka Dieva mīlestībai nav robežu," stāsta D.Balcere.


"Pateicamies draudzēm un visiem citiem ziedotājiem, kuri atbalstīja šo skolu! Īpaša pateicība Ogre Evaņģēliskās draudzes mācītājam Vadimam Kovaļevam, kurš pirms 10 gadiem uzsāka šo skolu un atvēlēja telpas. Gods, slava un pateicība Dievam par vienprātību un mīlestību, kura valdīja mūsu starpā." 


VBS organizēja Ogres vietējās kristīgās draudzes.


Bērniem skola bija bez maksas.


VBS fotogalerija aplūkojama ŠEIT.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/36072

2016. gada 10. jūlijā, 11:26, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:21
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
nif-nifs • 2016. gada 11. jūlijā, 16:27
Labāk iedraudzējieties ar galvu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet