Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē Ogrē Bībeles svētki

No 28.līdz 31.jūlijam notiks Ogres XII Bībeles svētki ar mērķi popularizēt mūsu sabiedrībā Dieva Vārdu, kristīgās dzīves un ģimenes vērtības.

Kā informē organizatoru pārstāve Nadežda Jukša, šogad atkal Bībeles svētki notiks Ogres pilsētas centrā - skvērā pie tuneļa.


Programmā būs ne tikai Bībeles lasījumi, bet arī pārdomas un skaidrojumi par aktuālām  tēmām. Klāt esošie varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes, kā arī garīgu palīdzību un aizlūgšanu no mācītājiem.


Bērni ar vecākiem tiek aicināti uz sestdienas programmu "Diena ģimenei". Programmā ir paredzēts - koncerts, uzvedumi, radošās darbnīcas, spēles un citās aktivitātes. Radošās darbnīcās bērniem būs iespēja piedalīties labdarības akcijā "Neesi viens!". Kopā gatavosim dāvaniņas gan sev, gan veciem cilvēkiem.


Esat sirsnīgi aicināti uz svētkiem, lai kopā priecātos un būtu Dieva mīlestības klātbūtnē!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/36188

2016. gada 26. jūlijā, 16:08, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:21
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
kalnakrusts • 2016. gada 17. oktobrī, 09:12
Kāds mums, latviešiem, sakars ar seno žīdu leģendu? Visiem labi zināms, kā, ar kādiem nolūkiem un ar kādām metodēm žīdu izdomātā kristietība tika Baltijā uzspiesta, un kā ar kristietības palīdzību vietējās tautas tika paverdzinātas uz daudziem gadsimtiem. Tumsonību acīmredzot iedzīt ir viegli, bet no tās tikt vaļā gan ir sarežģīti.
zika • 2016. gada 27. jūlijā, 12:33
Super, foršs pasākums.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet