Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks Tēva dienai veltīts dievkalpojums

Lai godinātu tēva lomu ģimenē un sabiedrībā, Ogres Trīsvienības baznīcā svētdien, 10.septembrī, plkst.11 notiks Tēva dienai veltīts dievkalpojums, kurā aicināti piedalīties tēvi kopā ar savām ģimenēm.

"Katra cilvēka iesākums ir tēvs, kura attieksme pret mums atstāj lielu ietekmi uz visu dzīvi – pozitīvu vai negatīvu. Tāpēc, ka tēva lomai ir tik liela nozīme, vēlamies iedrošināt un atbalstīt vīrus, lai viņi turpinātu būt labi savas ģimenes vadītāji," savu pamatojumu par Tēva dienas dievkalpojuma organizēšanu izsaka Ogres Trīsvienības baznīcas mācītājs Dainis Pandars.


Tēva dienas dievkalpojumā svētruna, dziesmas un dzīves stāsti atspoguļos dažādus tēva lomas aspektus, kā arī izskaidros, kur atrast garīgo spēku, lai sekmīgi pildītu tēva un ģimenes galvas pienākumus arī dzīves grūtākajos brīžos. 


Dievkalpojumā ir aicinātas piedalīties arī sievietes, kuru pašvērtējums nereti ir atkarīgs gan no tēva, gan no vīra attieksmes. Lielāka izpratne par tēva nozīmi varētu palīdzēt sievietēm ar citām acīm ieraudzīt gan vīriešus, gan pašām sevi.


Vecākiem ir iespēja apmeklēt Tēva dienas dievkalpojumu kopā ar savām atvasēm, jo svētrunas laikā bērni tiks pieskatīti viņiem organizētās nodarbībās.


Ogres Trīsvienības baznīca atrodas Ogrē, Vidus prospektā 15.


Vairāk informācijas: Dainis Pandars (28899025).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/39618

2017. gada 7. septembrī, 12:25, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet