Atgriezties pie raksta

Ogrē iespēja iepazīt kristīgās ticības pamatus

Ikvienam, kuram ir interese meklēt atbildes uz dzīves svarīgajiem jautājumiem un vēlme tuvāk iepazīt kristīgo ticību, sākot ar 14.septembri, ir iespēja apmeklēt pasaulē pazīstamo "Alfa kursu", kas katru ceturtdienu plkst.18.30 notiks Ogres Trīsvienības baznīcā, Vidus prospektā 15, Ogrē.

""Alfa kurss" ir kļuvis populārs ar to, ka tā norises forma ir draudzīga ikvienam apmeklētājiem, neatkarīgi no viņa vecuma, sociālā stāvokļa un reliģiskās pārliecības. Kursa nodarbībās būs iespēja dzirdēt par kristīgiem principiem, uzdot jautājumus un pārrunāt tos ar citiem kursa apmeklētājiem," par "Alfas kursu" izsakās Ogres Trīsvienības baznīcas mācītājs Dainis Pandars.


Pazīstamais britu piedzīvojumu meklētājs un televīzijas raidījumu dalībnieks Edvards Maikls Grilss, plašāk pazīstams kā Bērs Grilss, ir teicis: "Mans dzīves lielākais piedzīvojums ir ikdienā atrast vienkāršu ticību, kas dod spēku! Ja tev ir jautājumi par dzīvi? Izmēģini "Alfu"!".


"Alfa kursi" Latvijā tiek rīkoti kopš 2003.gada. Tie notiek lauterāņu, katoļu, baptistu, adventistu un vasarsvētku draudzēs, kā arī dažās brīvbaznīcās un misijas organizācijās. Šobrīd Latvijā "Alfa" notiek aptuveni 44 vietās. Šo gadu laikā "Alfa kursu" Latvijā ir pabeiguši 3500 cilvēku. Pasaulē "Alfa" notiek jau 30 gadus, kuru laikā to ir pabeiguši 24 miljoni cilvēku.


Paralēli "Alfa kursam" Ogres Trīsvienības baznīcā, sākot no 4.oktobra, trešdienās plkst.19 "Alfa kursu" organizēs arī Ogres evaņģēliski luteriskā draudze.


Vairāk informācijas: Dainis Pandars (28899025).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/39651

2017. gada 12. septembrī, 12:57, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet