Atgriezties pie raksta

Tēli ar vēstījumiem baznīcas dārzā Foto

Lai Evaņģēlija vēsti nestu ārpus baznīcas sienām, Ogres Evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā līdz novembrim apskatāmi tēli ar vēstījumiem.

Mārtiņš Kalējs, Ogres Evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes mācītājs, atklāj, ka ideja par šādu siluetu izveidi pieder Rīgas Svētā Pāvila Evanģēliski luteriskajai draudzei. No Rīgas tēli uz laiku atceļojuši uz Ogri.


Viena puse siluetam ir melna – uz tās izlasāms, kāda problēma cilvēkam bijusi, pirms viņš uzticējies Dievam, otrā – baltajā pusē – vēstīts, kā problēma atrisinājusies, kad viņa dzīvē ienācis Jēzus. Dārza apmeklētājiem ir iespēja padomāt, ka Dievu sastapt var ne tikai baznīcā, bet arī apkārtējā pasaulē. 


M.Kalējs atzīst, ka tēli ārpus baznīcas un teksts, kas tur izlasāms, tāpat Bībeles teksts, ar kuru var iepazīties, ieejot īpaši izveidotā kubā, uz baznīcēniem jau atstājis ietekmi. Iepazīstot, kā ar līdzīgām problēmām galā tikuši citi, rodas drosme atklāti paskatīties arī uz savu situāciju un ķerties klāt tās pārveidei. 


"Mūsu mērķis ir liecināt par Dieva darbiem mūsu dzīvē," teic mācītājs, piebilstot, ka šis ir tikai viens no veidiem, kā to var darīt.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/42439

2018. gada 8. oktobrī, 15:32, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ха ха • 2018. gada 9. oktobrī, 07:18
Хрень какая то.
Velta • 2018. gada 9. oktobrī, 00:22
mani sie teli satrauc un atbaida talak no tas vietas un esmu runajusi ari ar citiem tatad zinu neesmu vieniga
Paldies! • 2018. gada 8. oktobrī, 20:35
Iespaidīgi un uzrunājoši! Iesaku katram aiziet un izlasīt, kas rakstīts uz siluetiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet