Atgriezties pie raksta

« Skolēnu brīvdienās aicina uz Bībeles skolu Pielikums

2019. gada 28. maijā, 10:03, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

>TO mācītājs • 2019. gada 29. maijā, 16:44
Ak tu, nožēlojamais aitasgalva, arī esi viens no žīdu pasaku lasītājiem? Ko tu te malies, ej atpakāļ uz Strenčiem un turpini ārstēties, varbūt vēl no tevis var iztaisīt cilvēku.
TO mācītājs • 2019. gada 29. maijā, 14:09
Savas muļķības, paturi pie sevis.
Dace • 2019. gada 29. maijā, 14:08
Nekad nelaistu savu bērnu, uz tādu nometni. Tādās iestādes bērniem, smadzenes skalo un muļķībām māca. Tādas nometnes, ar likumu ir jāaizliedz.
mācītājs • 2019. gada 29. maijā, 13:39
Nevis bībeles murgus, bet A.Pumpura eposu "Lāčplēsis" skolēniem vajag lasīt un skolotājiem skaidrot. Eposā ir ļoti skaidri pateikts, kā un ar kādiem nolūkiem krustneši Baltijas teritorijā ienesa kristietību, nežēlīgi izkaujot mūsu un igauņu senčus.
ха ха • 2019. gada 29. maijā, 07:17
Одурманенных овец легче остригать.
latvis • 2019. gada 28. maijā, 20:32
Skolēnu brīvdienas ir BRĪVDIENAS, kurās bērniem vajag atpūsties pēc mācību gada un uzkrāt spēkus jaunajam mācību gadam. Brīvdienās un pie tam vasaras periodā, kad skolēniem ir tik daudz lietderīgu pasākumu un sporta nodarbību pieejamība, nedrīkst bērniem bāzt galvās kaut kādas mums svešas senžīdu pasakas un leģendas, kuras nomāc veselīgas domāšanas attīstību bērnos. Gadsimtiem ilgi mūsu tautas paverdzinātāji ir šos žīdu murgus izmantojuši, lai iedzītu latvju tautā paklaudsību kaklakungiem un šodien kriminālburžuāzija, kas atrodas žīdu šeftmaņu kontrolē, atkal cenšas izmantot to pašu senžīdu pasaku sakopojumu mūsu bērnu psihes traumēšanai. Latvji, esiet modri! Tumšie spēki cenšas ar jums manipulēt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet