Atgriezties pie raksta

Koronavīruss "Covid-19" ietekmē arī garīgo dzīvi

Vīruss ietekmē arī garīgo dzīvi, vairākās baznīcās Latvijā ārkārtas situācijas laikā dievkalpojumi nenotiks mēnesi.Šajā svētdienā arī pulcēšanās dievkalpojumos nenotika tā, kā tas parasti ierasts. Taču, kā lai pārdzīvo šo laika posmu? Preventīvie pasākumi mums ir skaidri, bet kā kopt savu garīgo dzīvi šajā laikā, parto  saruna raidījumā Pāri mums pašiem.

Šis ir laiks, kad ļoti strauji vairojas nedrošība par daudzām lietām - ekonomika, tūrisms, kas notiks ar mūziķiem un koncertiem, kā izdzīvosim. Protams, arī bailes saslimt. Tāpēc vaicājam, kā nekrist depresijā vai arī tādās pārmērīgās bailēs par mūsu neskaidro nākotni?


Uzklausām Latvijas Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapu Jānis Vanagu, Romas katoļu baznīcas Liepājas diecēzes bīskapu Viktoru Stulpinu, kā arī Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes mācītāju Edgaru Maži, Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskapu Modri Ozoliņkēviču, Siguldas katoļu draudzes priesteri Rihardu Rasnaci, kā arī ar mācītāju Rinaldu Grantu no Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcas.


LR1 Pāri mums pašiem 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/46390

16. martā, 11:39, Kristīgās ziņas
LR1

Jaunākie komentāri

Buch • 17. martā, 09:01
Marks не сантима сам незаработал его как шлуху содержали.
ха ха • 17. martā, 07:29
Кому то покажется очень странно, но тут я полностью солидарен с ar letiņu. Религия- это опиум для народа." не я сказал- это К. Маркс" ха,ха.
ogrē druvas ielā • 16. martā, 19:45
agrāk konutzētie slavināja spirtoto, es tikai vienu lietu nesaprotu, lai varētu strādāt loģistikā ir jāmācas gan valodas gan vadīt mehanizēto transportlīdzekli, lai to visu iemācītos, no savas dzīves tev jāvelta vismaz pieci gadi, plus lai nopelnītu ikdienas tēriņiem un vēl mācībām, rodas jautājums kāda motivācija jainiešiem un jaunietēm 18-45 tērēt savu dzīvi tvarstot līgo līgo johaidiņus, ja var pīt grozus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet