Lielvārdes novada ziņas

Lielvārdiete Dace Jansone dāvina kultūrvēsturiskus materiālus (0)

21. februārī, 17:09

20.februārī uz Lielvārdes novada Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdi bija ieradusies ilggadējā kultūras darbiniece Dace Jansone, kura pašvaldībai nodeva lietošanā kultūrvēsturisku materiālu par Lielvārdes novadu.

Lielvārdes jaunā flautiste gūst panākumus valsts mēroga konkursā (0)

21. februārī, 08:44

14.februāra vakarā Augusta Dombrovska mūzikas skolā Rīgā noslēdzās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmu "Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēle" Valsts konkursa fināls.

Lielvārdes novada Jauniešu domes mērķis šogad ir vērsts uz attīstību (0)

20. februārī, 13:23

Trešdien Lielvārdes novada Jauniešu domes pārstāvji – vadītājs Toms Antons un vietniece Lāsma Ločmele - viesojās Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, kur informēja deputātus par saviem 2019. gada mērķiem un plānotajām aktivitātēm.

Lielvārdes jauniešus aicina piedalīties projektā "Proti un dari" (0)

20. februārī, 09:26

Lielvārdes novada pašvaldība ir sākusi īstenot projektu jauniešiem "Proti un dari". Projektā var iesaistīties jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki.

Lielvārdes novadā spriedīs par pašvaldības grants ceļiem (1)

19. februārī, 11:37

21.februārī plkst.15 Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas ēkas 3.stāva zālē notiks apspriede par prioritāro pašvaldības grants ceļu posmu būvniecību vai pārbūvi. 

Ogrenet