Lielvārdes novada ziņas

Notiks militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās (2)

Vakar, 11:06

Turpinoties intensīvam militāro vingrinājumu un mācību posmam Latvijā, Nacionālie bruņotie spēki atgādina, ka to laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, militāro objektu tuvumā ir novērojama karavīru pārvietošanās, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri.

Lielvārdes pamatskolas "Award" vienība rudens talkā Likteņdārzā Foto (0)

Vakar, 11:06

9.septembrī jau devīto gadu pēc kārtas notika Valsts izglītības satura centra organizētā "Award" rudens talka Likteņdārzā, uz kuru bija aicināti Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas "Award" dalībnieki un viņu ģimenes, "Award" vadītāji un ikviens programmas "Award" labvēlis.

Dzejas dienas Lielvārdē ir klāt (0)

14. septembrī, 14:03

Septembra otrajā pusē Lielvārdes pilsētas bibliotēkā notiks divi Dzejas dienām veltīti pasākumi, informē bibliotēkas vadītāja Rita Platpīre.

Lielvārdē gatavojas apkures sezonai (0)

14. septembrī, 09:10

Visās SIA "Lielvārdes Remte" apsaimniekojamajās dzīvojamās mājās apkures sezonu plānots uzsākt, ja trīs diennakšu vidējā temperatūra būs zemāka par +7°C un beigt, ja trīs diennakšu vidējā temperatūra būs augstāka par +7°C, informē "Lielvārdes Remtes" valdes priekšsēdētājs Andis Siliņš.

Lielvārdiete piedalīsies šovā "Lauku sēta" (6)

12. septembrī, 19:56

Jau drīzumā telekanālā LNT startēs šova "Lauku sēta" jaunā sezona, un tā priekšnojautās atklāti arī tie 12 brašuļi, kuru piedzīvojumiem būs iespēja sekot līdzi televizoru ekrānos. 

Ogrenet