Lielvārdes novada ziņas

7. aprīlī Lielvārdē notika Donoru diena (0)

Šorīt, 09:08

7. aprīlī pie Lielvārdes novada Kultūras centra notika Donoru diena, kuras laikā bija iespēja nodot asinis.  Neraugoties uz pašreizējo ārkārtas situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību, ārstniecības iestāžu darbs nav apturēts. Slimnīcu pieprasījums pēc asins komponentiem nav mazinājies, tāpēc Valsts Asinsdonoru centrs (VADC) cer uz donoru atsaucību un gaida visus veselus donorus, kuri ir pārliecināti par savu veselības stāvokli un ir spējīgi ziedot asinis, lai glābtu tos pacientus, kuri ir nonākuši mediķu aprūpē pēc nelaimes gadījumiem, traumām un citām smagām saslimšanām.

Kafejnīca "ArtCafe" no Lielvārdes pateicas par darbu Ogres mediķiem ar siltām pusdienām (0)

6. aprīlī, 16:35

Visu pagājušo nedēļu Ogres slimnīcas mediķi mielojās ar kafejnīcas "ArtCafe" gatavotajām pusdienām, saņemot ne tikai garšīgus ēdienus, bet arī pateicības vārdus par nesavtīgo darbu.

Lielvārde saposusies Lieldienu svinēšanai Foto (1)

6. aprīlī, 15:40

Straujiem soļiem tuvojoties Lieldienām, Lielvārdē uzzdiedējis pavasaris ar zaķiem, olām un košiem putniem. Šogad dekorācijas izvietotas pilsētas centrā, Lāčplēsī un pie Lielvārdes novada Kultūras centra. 

Lielvārdes novadā neievēro pašizolāciju un pulcēšanās aizliegumu (0)

6. aprīlī, 10:48

30.martā Lielvārdes novada pašvaldības policijā saņemta informācija, ka Lielvārdes dzelzceļa stacija uz soliņiem sēž jaunieši, kuri neievēro pulcēšanās aizliegumu vīrusa "Covid – 19" izplatības ierobežošanai.

Lielvārdes novadā sāk atjaunot tiltu pār Lobi (0)

3. aprīlī, 10:01

Uz vietējās nozīmes valsts autoceļa Cebēni-Lēdmane (V973), netālu no krustojuma ar autoceļu Ogre-Viskāļi-Koknese (V996), sākti pārbūves darbi tiltam pār Lobi, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā. 

Ogrenet