Atgriezties pie raksta

Piesakies "Zied zeme" Mentoru pēcpusdienai

PPP biedrība "Zied zeme" rīko Mentoru pēcpusdienu, kurā jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem būs iespēja prezentēt savu biznesa ideju, savukārt pieredzējuši uzņēmēji jeb mentori sniegs savu vērtējumu, ierosinājumus.

11.martā pulksten 18 PPP biedrība "Zied zeme" aicina jaunos uzņēmējus, jauniešus tikties "Zeme Cafe", Lielvādē, Ausekļa ielā 2 un prezentēt savas biznesa idejas pēc 4x4 modeļa (4 slaidi 4 minūtēs vai brīvs stāstījums), kam seko mentoru komentāri, priekšlikumi, viedokļi, kritika, iedvesmošana.


Pasākuma laikā PPP "Zied zeme" administratīvais vadītājs Māris Cīrulis informēs par biedrības resursiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, Lielvārdes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Renāte Mencendorfa informēs par Lielvārdes novada pašvaldības Jauniešu biznesa ideju konkursu. Piesakies un uzzini vairāk par pasākumu ŠEIT.


Tikšanās mērķis ir sniegt atbalstu jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, piedāvājot bezmaksas mentoru konsultācijas, lai attīstītu biznesu, rastu jaunus biznesa risinājumus un attīstītu potenciālo projektu, kā arī sagatavotu pieteikumu Lielvārdes novada jauniešu biznesa ideju konkursam.


Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par projektu konkursu, kontaktēties ar Lielvārdes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālisti Renāti Mencendorfu, renate.mencendorfa@lielvarde.lv, tel.: 29452874.


Papildus informācija par Mentoru pēcpusdienu sniegs Māris Cīrulis, maris@ziedzeme.lvl tel.: 29782159.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/31409

2015. gada 26. februārī, 11:09, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet