Atgriezties pie raksta

Jumpravas pagastā atklās DUS "Lielvārde" Foto

31.augustā no plkst.12 Jumpravas pagastā, "Priežkalni 2", notiks "Circle K" jaunās degvielas uzpildes stacijas (DUS) "Lielvārde" atvēršanas svētki.

Atklāšanas dienā būs iespēja vērot svinīgās lentas pārgriešanu un koncertu, kurā uzstāsies Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris "Lielvārde", akordeonu ansamblis, saksofonu kvartets, Jumpravas mūsdienu deju kolektīvs "Jump".


Pasākuma turpinājumā, iesaistot skatītājus, uzstāsies atraktīvie ielu vingrotāji "Street warriors".


Visas dienas garumā būs iespēja piedalīties dažādās "Circle K" rīkotajās akcijās, spēlēt burbuļfutbolu ar "BB Burbuļi", bērniem būs iespēja izdzīvoties piepūšamajās atrakcijās un braukt ar "Retro vāģiem", būs iespēja fotografēties pie foto sienas un atpūsties atpūtas zonā.


Visas dienas garumā "Circle K" DUS "Lielvārde" būs iespēja uzgriezt Lielo laimes ratu un laimēt 100 litru degvielas (5 kannas 20 litru tilpumā), 100 kafijas un smalkmaizītes, kā arī atklāšanas dienā būs īpašas atlaides "Extra Club" biedriem.


Degvielas tirgotājs SIA "Circle K  Latvia" (iepriekš "Statoil Fuel & Retail Latvia") līdz rudenim plāno visas DUS pārveidot atbilstoši "Circle K" zīmolam. Pāreja uz "Circle K" paralēli notiek arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Norvēģijā, Dānijā un Zviedrijā zīmola maiņa jau ir īstenota.


Uz drīzu tikšanos DUS "Lielvārde"!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39507

2017. gada 24. augustā, 09:01, Lielvārdes novada jaunumi
Dace Nikolaisone

Jaunākie komentāri

satans • 2017. gada 24. augustā, 21:55
luni tu esi āmurs .tas ir lielvardes novads
Lunis • 2017. gada 24. augustā, 20:06
Tas kaplis gan ir riktīgs cirviss , kads sakars Lielvārdei ar kads 6-7km no viņas attalo Kapļa benzokalonku?:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet