Atgriezties pie raksta

Lielvārdiete piedalīsies šovā "Lauku sēta"

Jau drīzumā telekanālā LNT startēs šova "Lauku sēta" jaunā sezona, un tā priekšnojautās atklāti arī tie 12 brašuļi, kuru piedzīvojumiem būs iespēja sekot līdzi televizoru ekrānos.

Šova ceturtajai sezonai pieteicās vairāk nekā 300 dalībnieku no visas Latvijas, tāpēc cīņa par iekļūšanu divpadsmitniekā bijusi ļoti sūra, raksta portāls "Delfi".


Šovs startēs 21.septembrī, bet jau tagad iespējams iepazīties ar nākamajām ekrāna zvaigznēm – viņu vidū arī lielvārdiete Elīna Lapiņa (35).


Elīnas sirdsprieks un dzīves piepildījums ir zirgi. 10 gadus ir bijusi lauksaimniece, kopā ir iejāti (iestrādāti) vairāk nekā 80 jaunzirgi. Strādājot ar zirgiem, Elīna ir vairākkārt kritusi – no roku pirkstiem varbūt tikai divi nav lauzti, tāpat arī ir bijis salauzts atslēgas kauls un ribas, bet tas nevienā brīdī nav licis zirgus mīlēt mazāk.


Bērnībā pa kluso ir mukusi no mājām, lai tikai varētu apskatīt kaimiņu zirgus. No plašās saimniecības ir palikuši tikai divi zirdziņi, jo Elīnai ir trīs bērni un viņa ir šķīrusies, līdz ar to trūkst laika, lai visu apvienotu, taču, kad bērni būs paaugušies, ir plāns veidot jaunu saimniecību.


Sapnis ir lauku viensēta klusā stūrī, meža ielokā, bet pats galvenais – izaudzināt krietnus bērnus, kuri mīl savu zemi un no lauku darbiem nebaidās. Arī smagi lauku darbi Elīnu nesatrauc, kaut apzinās, cik tie bieži vien ir grūti.


Elīna novērtē cilvēkos godīgumu un patiesas emocijas, bet kaitina liekuļi un divkoši. Viņa raugās uz dzīvi pozitīvi un ar cerību, ka viss vienmēr būs labi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39657

2017. gada 12. septembrī, 19:56, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

gg • 2017. gada 16. septembrī, 12:21
un luni ari iejas
Dūdiņa • 2017. gada 13. septembrī, 18:33
Stipra sieviete,viena audzina 3 bērnus un tiek arlauku darbiem galā.
sss • 2017. gada 13. septembrī, 16:11
Lunim. nevajag visu pēc sevis mērīt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet