Atgriezties pie raksta

Lielvārdē gatavojas apkures sezonai

Visās SIA "Lielvārdes Remte" apsaimniekojamajās dzīvojamās mājās apkures sezonu plānots uzsākt, ja trīs diennakšu vidējā temperatūra būs zemāka par +7°C un beigt, ja trīs diennakšu vidējā temperatūra būs augstāka par +7°C, informē "Lielvārdes Remtes" valdes priekšsēdētājs Andis Siliņš.

Visās SIA "Lielvārdes Remte" apsaimniekojamajās dzīvojamās mājās darbojas automatizētas apkures sistēmas, kas nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos, atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām. Automatizētā sistēma nodrošina to, ka rudens/pavasara sezonās mājas netiek pārkurinātas, tādējādi arī siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā.


Apkures sezonas uzsākšanu ietekmē ne tikai ārējā gaisa temperatūra, bet arī gaisa mitrums, vēja virziens, tā temperatūra un ātrums.


Gadījumā, ja mājas dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu apkures intensitātes režīmu, vai arī noteikt siltumenerģijas piegādes pieslēguma/atslēguma datumu, uzsākot/noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, dzīvokļu īpašnieki var pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu un iesniegt to SIA "Lielvārdes Remte".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39672

2017. gada 14. septembrī, 09:10, Lielvārdes novada jaunumi
no www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet