Atgriezties pie raksta

Notiks militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās

Turpinoties intensīvam militāro vingrinājumu un mācību posmam Latvijā, Nacionālie bruņotie spēki atgādina, ka to laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, militāro objektu tuvumā ir novērojama karavīru pārvietošanās, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri.

Militāro mācību ietvaros 20.septembrī posmā Ādaži-Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāze "Lielvārde" un 22.septembrī – posmā Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāze-Ādaži – notiks Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto tehnikas, tai skaitā bruņutehnikas, pārvietošanās. Militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās būs novērojama arī Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāzes apkārtnē. 


Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem. 


Militārās tehnikas kolonnas pavada Militārā policija vai Pārvietošanas koordinācijas centrs. Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību, piemēram, mēģinot to apdzīt.


Bruņotie spēki uzsver, ka Latvijas gaisa telpā militāro gaisa kuģu lidojumi notiek tikai normatīvajos aktos noteiktajā augstumā un ātrumā, līdz ar to radītais troksnis ir īslaicīgs un nenodara kaitējumu cilvēkam un īpašumam.


Iespēju robežās operatīvā informācija par to ir pieejama bruņoto spēku "Twitter" profilā @Latvijas_armija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39720

2017. gada 20. septembrī, 11:06, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Pensionars • 2017. gada 21. septembrī, 13:38
janoperk bus kadus 20 gb olas
ха ха • 2017. gada 21. septembrī, 07:21
Клоуны!
ilze • 2017. gada 20. septembrī, 13:41
forši, aizvakar jau aizbrauca pa visiem mazajiem ceļiem. BRRRRRRR....

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet