Atgriezties pie raksta

Lielvārdē notiks auto-foto orientēšanās sacensības

Sestdien, 30.septembrī, jau trešo gadu pēc kārtas Lielvārdes novadā notiks aizraujošas auto-foto orientēšanās sacensības "Lielvārdes Josta", informē Lielvārdes novada tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis.

Sacensības ir gan veselīga adrenalīna deva, gan lieliska iespēja iepazīt Lielvārdes novadu un tā apskates objektus. Tās nav sacensības uz ātrumu, tā ir prasme kopā ar pārējiem komandas dalībniekiem stratēģiski izplānot maršrutu, pētīt karti un orientēties dabā. 


Komandā var būt 3–5 dalībnieki, komandas dalības maksa ir EUR 10. Komandām dalībai sacensībās jāreģistrējas līdz 2017.gada 28.septembrim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu: turisms@lielvarde.lv.


Pieteikumā jānorāda: komandas kapteiņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasts, pārējo komandas dalībnieku vārdi un uzvārdi, komandas nosaukums, komandas sacensību auto marka un valsts numura zīme.


Sacensību nolikums pieejams: www.lielvarde.lv sadaļā "Tūrisms". 


Sacensības organizē Lielvārdes novada pašvaldība.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39749

2017. gada 25. septembrī, 11:30, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 25. septembrī, 16:47
Tajā Lielvārdes novadā tik bieži mainās tie specialisti ka vardi uzvardi jau pilnīgi neko neizsaka , neviens neiegaumē , tāpat dtīz būs atkal cits:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet