Atgriezties pie raksta

Jumpravas pagastā atklāta Jauniešu telpa Foto

Ar aktīvu Jumpravas jauniešu iesaisti Jumpravas pagasta pārvaldes telpās, 3. stāvā, atklāta telpa jauniešiem, kurā katru otrdienu – plkst.18 – kopā sanāk astoņpadsmit Lielvārdes novada Jauniešu domes Jumpravas nodaļas jaunieši, informē pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Zita Bērziņa.

"Paldies visiem, kuri ir ar mums kopā un palīdz mums darboties! Paldies Zitai par ideju uzsākt darboties Jauniešu Domē, pulcējoties tieši Jumpravā, paldies pagasta pārvaldes vadītājai Diānai par atsaucību, telpu un mēbelēm labiekārtošanai! Paldies kultūras nama vadītājai Dacei par iespēju uzsākt mums darboties arī bez šīs telpas, laipni uzņemot mūs kultūras namā! Paldies mūsu darba vadītājām un viscītīgākajām sponsorēm Ilzei un Inesei par pareizo krāsu un toņu izvēli un par dažādu vērtīgu lietu atrašanu noliktavā! Milzīgs paldies jums!" saka Jumpravas jauniešu nodaļas vadītāja Arta Jurgensone, pasakoties arī visiem Jauniešu domes dalībniekiem par ieguldīto darbu un ticību paveiktajam darbam!


Ikviens jaunietis – no 13 līdz 25 gadiem – var iesaistīties Jumpravas pagasta sabiedriskās dzīves organizēšanā un pārstāvēt jauniešu intereses novadā.


Vairāk informācijas pie Lielvārdes novada Jauniešu domes Jumpravas nodaļas vadītājas Artas Jurgensones, tālr. nr.: 26693571.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39754

2017. gada 25. septembrī, 18:24, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

super • 2017. gada 26. septembrī, 14:27
Malači! Lai izdodas!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet