Atgriezties pie raksta

Jumpravas bērnudārzam "Zvaniņš" – 40 Foto

Šomēnes savu apaļo jubileju – 40 gadus – nosvinējuši Jumpravas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaniņš" kolektīvs un audzēkņi.

Bērnudārzs nekautrējās atzīmēt šo nozīmīgo skaitli veseleas nedēļas garumā, katrai no dienām veltot īpaši sagatavotu pasākumu.


Bērni ārpusē pie iestādes veidoja ziedu paklājus, piedalījās koncertā "Draugu sarunas Burbuļciemā", iesaistījās skolotāju Ineses un Ivetas izdomātajā foto orientēšanās spēlē.


Nedēļas viducī rīts sākās ar tautas rotaļām, kam sekoja jautrais orķestris un mirdzošs zvaigznīšu salūts. Nākamo dienu "Zvaniņā" atvēlēja sportiskām aktivitātēm skolotāju Taigas un Līgas uzraudzībā. Savukārt piektdien sekoja skolotāju Sarmas un Anitas organizētā noslēguma ballīte "Zvaniņam 40". Pirms svinīgā pasākuma bērni demonstrēja savus svētku tērpus un izteica bērnudārzam novēlējumus. Pēc tam ballīte varēja sākties! Ieslēdzoties krāsainiem prožektoriem un spožajai disko bumbai, bērni metās deju virpulī mūsdienu populārās mūzikas pavadījumā.


Tad sekoja pārsteigums – jubilejas kūka ar 40 svecītēm. Katrs bērns klusiņām pie sevis ievēlējās vēlēšanos un tad visi kopā nopūta svecītes, lai vēlēšanās piepildītos.


Izskanot jubilejas nedēļai, bērnudārzs "Zvaniņš" kolektīvs un audzēkņi saka lielu paldies bērnu vecākiem par atsaucību ziedu paklāju vidošanā, skolotājām – par izdomu, ieguldīto darbu svētku plānošanā un organizēšanā, bet tehniskajiem darbiniekiem – par atsaucību un palīdzību stafešu vadīšanā un vērtēšanā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39776

2017. gada 28. septembrī, 08:43, Lielvārdes novada jaunumi
no www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

galvenais • 2017. gada 29. septembrī, 08:14
Uzraksti viņam uz e-pastu, nespamo te!
albakers_krāpnieks • 2017. gada 29. septembrī, 07:45
Kāds tavam kļūdainajam murgojumam sakars ar Jumpravas bērnudārzu???

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet