Atgriezties pie raksta

Rudens krosā triumfē Lielvārdes vidusskola un Birzgales pamatskola Foto Rezultāti

Trešdien Lielvārdē, gleznainajā Rembates muižas parkā, par godalgām Rudens krosa stafetēs sacentās 2.–12. klašu skolēni no Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadiem.

Skolēni sacentās piecās vecuma grupās. Kopumā tika sadalīti 30 kausi, par kuriem cīnījās deviņu skolu komandas. Lielvārdes pamatskola M grupā zēniem (2008.–2010.gadā dzimušiem) piedalījās ar divām komandām, no kurām viena startēja ārpus kārtas. 


Vislabākos rezultātus starp vidusskolām Rudens krosa stafetēs uzrādīja E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas sportisti, kuri izcīnīja 9 godalgotas vietas. Savukārt pamatskolu grupā nepārspēta palika Birzgales pamatskola. Kā atklāja Birzgales pamatskolas sporta skolotājs Kaspars Kreimanis, pirmoreiz skolas vēsturē visās vecuma grupās, kurās piedalījās Birzgales pamatskolas skolēni, izcīnītas godalgotas vietas. Birzgalieši uz mājām aizveda sešus kausus. "Mūsu skolā mācās tikai 100 audzēkņu, un nav viegli sacensties ar lielajām vidusskolām, kur klasēs ir daudz skolēnu un ir lielāka izvēle, bet mēs dzīvojam laukos, kur ir svaigs gaiss un varam skriet," saka K.Kreimanis. 


No Ogres novada izglītības iestādēm vislabāk veicās Madlienas vidusskolas skrējējiem, kuri izcīnīja trīs uzvaras – D grupā meitenēm, C grupā zēniem un A grupā zēniem. 


Rudens krosu organizēja Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā Ogres novada Sporta centru, Lielvārdes novada Sporta centru un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolu. 


"Ar krosa norisi esam apmierināti, arī laika apstākļi mūs palutināja – sacensības stipra lietus dēļ nebija jāatceļ. Arī trase bija pietiekami sausa," norāda Lielvārdes novada Sporta darba organizators Reinis Otisons, kurš bija arī sacensību galvenais tiesnesis. "Varētu vēlēties lielāku dalībnieku skaitu, tāpēc nākamgad esam plānojuši atļaut piedalīties vairāk komandām no katras skolas. Iespējams, ka pamainīsim arī trases virzienu, lai dalībniekiem būtu interesantāk skriet."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/39900

2017. gada 12. oktobrī, 10:46, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 2017. gada 12. oktobrī, 22:51
Jož kā traki:)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet