Atgriezties pie raksta

Lielvārdē būvvalde aizliedz ekspluatēt baznīcu Foto

Ar Lielvārdes novada būvvaldes būvinspektora rīkojumu Lielvārdes Romas katoļu baznīcā ir apturēti būvdarbi un aizliegta baznīcas ēkas ekspluatācija, informē būvvaldes vadītāja Ilze Staļģe.

10.novembrī Lielvārdes novada būvvaldes būvinspektors Vilnis Švagris apsekoja būvobjektu jeb Lielvārdes Romas katoļu baznīcas ēku (Meža ielā 18, Lielvārdē).


Ēkas īpašnieks – Lielvārdes Romas katoļu draudze – realizē baznīcas ēkas pārbūves projektu – pamatu konstrukcijas pastiprināšanu. Būvdarbu veikšanas laikā ir konstatēta pamatu deformācija un jaunas plaisas ēkas nesošajās sienās. Tas redzams arī Lielvārdes novada pašvaldības policijas veiktajos un rakstam klāt pievienotajos fotoattēlos.


Būvobjektu apsekoja un ar situāciju iepazinās arī Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte.


Pirmdien, 13.novembrī, būvobjektu apsekos Būvniecības Valsts kontroles biroja (BVKB) būvinspektori, jo šī būvobjekta uzraudzība ir BVKB kompetence.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40135

2017. gada 10. novembrī, 19:15, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

satans • 2017. gada 20. novembrī, 15:52
tur jau nav ne koku zāģēšana ne smilšu kalns pie vainas bet pēc mācītāja rikojuma atrakti pamati .ko pie šāda veida pamatiem nedrīkstēja darīt .ja gribēja tos pamatus stiprināt tad vajdzēja pa posmiem atrakt ,nevis visā garumā
Avotu Lauris • 2017. gada 13. novembrī, 15:47
Vis tur bruk un juk.. ka neka uz kapu smiltim celts.
SCO • 2017. gada 12. novembrī, 09:51
Nu nekads brinums ja zin kas buūveja.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet