Atgriezties pie raksta

Jumpravā sveic Goda lielvārdieti Gunu Jansoni Foto

10.novembrī Jumpravas kultūras namā – valsts svētku koncertā "Tavas saknes Tavā zemē" – sveikta viena no Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojuma "Goda lielvārdietis" ieguvējām – Guna Jansone.

Kā vēsta pašvaldības izdevums "Lielvārdes Novada Ziņas", skolotāja Guna Jansone vairāk nekā 20 gadus ir mācību pārzine Jumpravas vidusskolā, viņas audzēkņi ar labiem panākumiem startējuši starpnovadu un valsts olimpiādēs. Viņa novadā vada latviešu valodas skolotāju metodisko komisiju, rūpējas par skolotāju regulāru tālākizglītību, organizē pieredzes apmaiņas seminārus, kas vienmēr ir augsti novērtēti. Ar ilgajos gados uzkrāto pieredzi un izstrādātajiem metodiskajiem materiāliem skolotāja labprāt dalās ar jaunajiem kolēģiem. 


Gunas Jansones devums ir izpelnījies sabiedrības ievērību iepriekšējos gados, saņemot apbalvojumus "Atzinība" (2012.gadā) un "Pateicība" (2014.gadā).


Pasākumā Jumpravā sveica arī konkursa "Lielvārdes novada sakoptākā sēta" uzvarētājus: Jumpravas pagasta māju "Duķi", māju "Dzimtenes" Vidus ielā 11, māju "Vizbulītes" saimniekus, kā arī daudzdzīvokļu mājas "Zvaigznītes", daudzdzīvokļu mājas Ozolu ielas 1 un daudzdzīvokļu mājas Ozolu ielas 3 iedzīvotājus.


Sumināja arī fotokonkursa "Valsts karogs Tavā fotoobjektīvā" uzvarētājus Agnesi Apsīti, Eviju un Tomasu Kozlovskus un Diānu Grāviņu. Konkursa simpātiju balvu ieguva Jumpravas bērnudārza "Zvaniņš" "Ežuku" grupiņa.


Jāpiebilst, ka Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Goda lielvārdietis" šogad saņem arī Romualds Zarembo, Veneranda Trumekalne, Elizabete Ozoliņa, Agris Liepiņš un Nora Ivanova (apbalvojumu  pasniegts 17.novembrī plkst.19 Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas svētku koncertā kultūras namā "Lielvārde"). 


Savukārt apbalvojumu "Atzinība" 16.novembrī plkst.18 Valsts svētku koncertā Lēdmanes tautas namā pasniedza Dzintaram Laganovskim, bet 18.novembrī koncertā kultūras namā "Lielvārde" to saņems Inga Reķe.


Apbalvojumu "Pateicība" šogad izpelnījusies Ņina Moskaļenko, un viņu sveica koncerta laikā Lēdmanes tautas namā. Pateicību ieguvusi arī Maija Vinogradova, kuru suminās koncertā kultūras namā "Lielvārde".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40178

2017. gada 17. novembrī, 12:08, Lielvārdes novada jaunumi
no www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Airisa • 2017. gada 20. novembrī, 20:49
Prieks par apbalvojumu Gunai Jansonei . Viņa tiešām ar savu darbu ir pierādījusi , ka ir šī apbalvojuma cienīgā . Lai izturība un veselība turpmāk .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet