Atgriezties pie raksta

Ceimeru ģimene no Lielvārdes novada iededz Rīgas pils egli

5.decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar 20 aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli.

"Stipras ģimenes veido stipru tautu un valsti. Tas ir pamats arī katra cilvēka laimei, jo ģimene ir mūsu visu stiprais balsts – vieta, kur smelties spēku, uzmundrinājumu un prieku," Rīgas pilī, Ziemassvētku noskaņās uzrunājot ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, uzsvēra Valsts prezidents. 


Raimonds Vējonis atzīmēja, ka katra no šīm ģimenēm ir spēka un izturības piemērs mums visiem un novēlēja arī turpmāk ar saviem darbiem stiprināt mūsu valsti.


Klātesošās ģimenes uzrunāja arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Sveicot Rīgas pilī pulcējušos vecākus un bērnus, Iveta Vējones kundze uzsvēra: "Pirmssvētku laikā mēs klusi atskatāmies atpakaļ un izvērtējam paveikto. Tas ir laiks, kad pateikt paldies mūsu mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, un vienkārši būt kopā. Būsim kopā un darīsim labus darbus, jo laime ir arī mazajās lietās, kuras darām no visas sirds un ar mīlestību".


Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā piedalījās pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienības nominētas 20 ģimenes, kuru vidū arī Ceimeru ģimene no Lielvārdes novada.


Visas 20 daudzbērnu ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40326

2017. gada 7. decembrī, 07:08, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anete • 2017. gada 7. decembrī, 12:03
Prieks, ka mums ir tik foršas un kuplas ģimenes!Ja, tiešām vajadzetu dzirdet, ka vecaki tikuši galā ar saviem beerniem.
zika • 2017. gada 7. decembrī, 09:22
Ceimeriem 8 bērni iznāk pēc bildes. Derētu par Ceimeru ģimeni pasāastīt sīkāk, lai citi varētu ņemt labu piemēru.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet