Atgriezties pie raksta

Basketbola labdarības turnīrā Lielvārdē saziedo vairākus simtus eiro Foto

Svētdienas, 17.decembra, vakarā Lielvārdes novada Sporta centrā norisinājās Starptautiska labdarības basketbola spēle, kurā piedalījās Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku, ASV 1. gaisa kavalērijas brigādes un divas Lielvārdes novada komandas: "Lielvārde/Bacca" un "LNSKAF/Lielvārde", informē pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska.

Šoruden ASV operācijas "Atlantic Resolve" ietvaros Latvijā ieradās ASV 1. gaisa kavalērijas brigādes 227. aviācijas pulka 3. bataljona karavīri, lai rotācijas kārtībā pildītu dienesta pienākumus Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāzē "Lielvārde" un, pateicoties viņu iniciatīvai, tapa arī šis pasākums.


Pirmajā spēlē tikās abas Gaisa spēku komandas: "Latvia Air Force" un "US Army Air Cavalry" rezultāts – 46:22, latviešu labā. Otrajā spēlē Lielvārdes komandu duelī ar rezultātu 38:32 pārāka izrādījās "LNSKAF/Lielvārde".


Cīņa par 3. vietu norisinājās starp komandām amerikāņiem un "Lielvārde/Bacca". Nav noslēpums, ka tieši šajā Lielvārdes komandā spēlē vieni no pieredzes bagātākajiem un entuziastiskākajiem Lielvārdes spēlētājiem, un droši vien tieši aizrautības un pieredzes apvienojums ļāva uzvarēt ASV spēlētāju komandu ar rezultātu 43:22.


Fināla cienīgu spēli skatītājiem un spēlētājiem sagādāja komandas "LATVIA Air Force" un "LNSKAF/Lielvārde". Abas komandas bija sagatavojušās un uz spēlēm ieradās spēcīgā sastāvā, un tikai pēdējās spēles minūtēs Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku komandai izdevās izvirzīties vadībā un spraigā spēles galotnē noturēt pārsvaru, gūstot uzvaru ar rezultātu 38:30


Pašvaldība pateicas Lielvārdes Attīstības fondam par ziedojumu vākšanu, kā arī grāmatnīcai "Jumava" par dāvātajām grāmatām spēlētājiem. Paldies par atbalstu arī Lielvārdes novada uzņēmēju biedrībai par sarūpētājām "Māris&Co" konkursa balviņām gan skatītājiem, gan spēlētājiem.


Paldies arī Lielvārdes novada Sporta centram par aktivitātēm spēļu starplaikos, kā arī par tiesnešu un sekretariāta nodrošināšanu.


Kopā spēles laikā saziedoti 406.07 eiro; par šo summu Ziemassvētkos pašvaldība iepriecinās daudzbērnu ģimenes ar kādu skaistu kopābūšanas dāvanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40414

2017. gada 18. decembrī, 18:49, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet