Atgriezties pie raksta

« Likteņa nelutinātie Zaiga un Valts visur cenšas saskatīt labo Foto

13. janvārī, 08:54, Lielvārdes novada jaunumi
Ritvars Raits, "Ogres Vēstis Visiem"

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

elga • 17. janvārī, 21:16
ceribas uz mazberniem! vismaz pasi apzinas, ka berni,maigi izsakoties, nav tie gudrakie un perspektivakie.
lapsene • 17. janvārī, 14:00
nike, kas uz citiem apsaukājas, pats tāds ir - teiciens gan no bērnudārznieku leksikas, taču ķengu rakstītājus un slinkus skauģus raksturo vislabāk!
nike • 15. janvārī, 11:43
Ooo, šī ir ģimenīte, kuriem patīk sevi slavēt un uzskatīt, ka iņiem pienākas vairāk kā citiem. Katrā ziņā Lielvārdē visus īpašumus atņēma ne jau tāpat, bet tāpēc, ka nekas līdz galam nebija nokārtots. Gluma ģimene.
Vilnim • 13. janvārī, 17:47
Tev kļūdaina informācija, žurnālists nebija zaudētājs. Savadi, ka pa sienām smērētājs to nav sapratis.
Vilnis • 13. janvārī, 14:38
Tavs Ogres patiesības enģelis Ritvariņs varētu uzrakstīt, kā Rolandam Milleram tiesā zaudēja. Roļa advokāts Rododendrs viņu tur pa sienām esot izsmērējis.
to Mihailam • 13. janvārī, 13:48
HE he, Ritvars vēl parakstās, bet daža laba baidās, ka aste svils. Jā, reputāciju un karjeru ātri var zaudēt, labāk cept anonīmi, neatbildēt par saviem tekstiem. Ah, bet slikta slava šā kā tā pēc nopelniem. Tā ir, ka ēst gribas, bet vienlaicigi jācep raksti abām frontēm, i tie labi i tie labi...nu kā tur var parakstīties????
Mihails • 13. janvārī, 12:59
Ogrenet.lv jūs taču parakstījāt savulaik papīru, lai ievērotu ētiskās un tiesiskās normas (25.04.2017). Jūsu raksti ir ANONĪMI, kas ir klajā pretrunā ar Cien. E.Helmaņa teikto preses konferencē! Lūidzu noskatieties un noklausieties uzmanīgi- https://youtu.be/88OvDOSU174?t=849 P.s. Ceru, ka turpmāk varēšu lasīt rakstus, kuros ir norādīts AUTORS! Autors nozīmē- VĀRDS un UZVĀRDS!!!!!
zika • 13. janvārī, 10:38
Skumji ir tas, ka valstī ir tādi likumi. Godīgi strādājošiem tiek atņemts viss, bet miljonu zagļi un izšķērdētāji staiga svilpodami un nekaunīgi smīnēdami. Tieši tā cilvēkos rodas rodas bezcerība un pesimisms, jaunākie aizbrauc no valsts.
:( • 13. janvārī, 09:19
Skumji,ka cilvēkiem,kuri tik daudz un no sirds dara,tiek atņemts viss..Lai veicās turpmāk dzīvē un neturiet ļaunu prātu,bet palieciet tik pat strādīgi un labi cilvēki!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet