Atgriezties pie raksta

Lielvārdes stīdzinieku panākumi Valsts konkursā Foto

Šis mācību gads ir ļoti nozīmīgs Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas skolu stīgu instrumentu specialitāšu audzēkņiem un pedagogiem, jo šogad notiek Valsts konkurss jaunajiem vijolniekiem, čellistiem, altistiem un kontrabasistiem.

Konkursa 1.kārta norisinājās Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā (LNMMS) un dalībai 2.kārtā Vidzemes novadā, kas norisinājās Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā tika izvirzīti vijolnieki – 1.klases audzēkne Liene Puriņa (1.-3. klašu grupa) un 7.klases audzēkne Ieva Ceimere (6.-7. klašu grupa), kā arī čellisti – 3.klases audzēknis Kārlis Būda (1.-3. klašu grupa) un 6.klases audzēkne Evelīna Vitenberga ( 6.-7. klašu grupa). 


Konkursa 2.kārtā piedalījās labākie jaunie stīdzinieki no Cēsu, Valmieras, Valkas, Alūksnes, Madonas, Ogres, Smiltenes, Cesvaines, Līgatnes, Krimuldas, Staiceles, Strenču, Sējas, Dzērbenes, Madlienas un Lielvārdes novadu mūzikas skolām.


LNMMS audzēkņu sniegumu vērtēja prominenta žūrija, kas piešķīra Atzinības rakstu Lienei Puriņai par spilgtu debiju (ped.Justs Liepiņš, koncertmeistare Marina Kravčenko) un Evelīnai Vitenbergai par muzikālu izpildījumu (ped.Lauma Liepiņa, koncertmeistare Inese Circina).


Paldies pedagogiem un koncertmeistariem par ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu un audzēkņiem par izturību un neatlaidību! Tā turpināt!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40696

2018. gada 31. janvārī, 19:05, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet