Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novads tika pārstāvēts izstādē "Balttour 2018" Foto

No 2. līdz 4. februārim Rīgā notika 25.starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus "Balttour 2018",  kurā trīs dienu garumā apmeklētāji tika informēti arī par atpūtas iespējām Lielvārdes novadā.

Vislielākā interese bija par Lielvārdes jostu un Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, kā arī aktīvās atpūtas iespējām. Tāpat liela bija apmeklētāju interese par izklaides parka "Avārijas brigāde" jaunāko piedāvājumu 2018. gada sezonai, informē Lielvārdes novada pašvaldības tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis.


Lielvārdes novada stendā 2.februārī visi interesenti varēja iepazīties ar "Linu mājas" darinājumiem, kā arī tika aicināti piedalīties Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja sagatavotajās aktivitātēs, kur katrs apmeklētājs varēja atrast savu Lielvārdes jostas rakstu zīmi. 


Sestdien "Zelmas maiznīca" piedāvāja iesaistīties darbnīcā, kur visas dienas garumā varēja izcept savu ūdens kliņģeri. Savukārt svētdien izstādes apmeklētājiem par sevi stāstīja un ar saviem labumiem cienāja sidra darīšanas meistars Mr.Plūme un alus darītavas "Pumpurs" pārstāvji.


"Zelmas maiznīcas" saimniece Ligita Lasmane: Izstāde izdevās, cilvēku plūsma bija liela.


Apmeklētajiem ļoti patika veidot savus kliņģerus, jo tas deva iespēju darboties pašiem un sniedza padarīta darba sajūtu. Vislielāko interesi izraisīja koka konstruktors, ar to strādāja gan bērni, gan pieaugušie. Apmeklētāji interesējās par iespēju iegādāties maizi un pieteikt ekskursijas. Mēs ar lielāko prieku iesaistīsimies arī nākamā gada izstādē.


Izklaides parka "Avārijas brigāde" īpašnieks Mārtiņš Brezauckis: "Balttour" ir pozitīvs pasākums. Bērniem ļoti patika dinozauri un darbnīcas, tas ir galvenais. Apmeklētāji jautāja par parka jaunumiem un jaunajām atrakcijām. Īpaši ieinteresēti bija bērni. Daudzus jautājumus saņēmām no lietuviešiem.


Alus darbnīcas "Pumpurs' īpašnieks Toms Mālmeisters: "Apmeklētāji vislabāk novērtēja gaišo Ale, Bitteri un Pale lager alu – klasiskās garšas. Daudzi jautāja, kur to var iegādāties un vai organizējam ekskursijas un alus degustācijas. Uz "Balttour" noteikti brauksim vēl."


Sidra meistars Mr. Plūme: "Izstāde bija izdevusies. Lielākā interese bija par karstvīnu, karsto un saldo sidru. Cilvēki interesējās, no kurienes esam, ko piedāvājam, cik kas maksā? Ar lielāko prieku piedalīsimies izstādē arī nākamgad."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40750

2018. gada 8. februārī, 16:17, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Lunis • 2018. gada 9. februārī, 12:52
Plūmes sidri garšigi tas tiesa , tik noperkami reti kur.
• 2018. gada 9. februārī, 08:49
ir arī tādi ujoboki.
>? • 2018. gada 9. februārī, 07:50
Saulespuķu sēklas negraužu, bet blondīnes ar zemu IQ arī man nepatīk. Līdzjūtība...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet