Atgriezties pie raksta

Konkursā "Mēs un deja" labāko vidū - divas Ilutas Mistres dejas Foto

Bērnu un skolu jaunatnes jaunrades deju konkursā "Mēs un deja" lieliskus panākumus guvusi horeogrāfe, Kultūras nama "Lielvārde" deju kolektīva "Pūpolītis" vadītāja un Ogres deju apriņķa virsvadītāja Iluta Mistre.

Jau vēstījām, ka 9.februārī Ogres novada Kultūras centrā norisinājās Valsts izglītības satura centra rīkotais Bērnu un skolu jaunatnes jaunrades deju konkurss "Mēs un deja", kurā ar četrām jaunrades dejām tika pārstāvēti arī Ogres un Lielvārdes novadi.


40 deju konkurencē vislabākos panākumus guvusi horeogrāfe Iluta Mistre, kuras konkursam abas pieteiktās dejas iekļuva godalgoto vietu sešiniekā.


I.Mistre ar divām dejām piedalījās kategorijā "Latviešu skatuviskās dejas, kuras veidotas, izmantojot folkloras horeogrāfisko un muzikālo materiālu vai tā elementus".


Viņas etnogrāfiskās dejas "Sniedze prasa uz stikutu" apdare, ko redzējām deju kolektīva "Pūpolītis" pirmskolas vecuma grupas sniegumā, novērtēta ar augsto otro vietu, bet deja "Danco lieli, danco mazi", ko rādīja šī paša kolektīva 3.-4.klašu grupa, ierindojās 5.vietā.


Konkursa vadītājs - Vārna "Kārums" - tūlīt pēc uzstāšanās Lielvārdes dejotājiem jautāja, vai viņiem patīk deja "Danco lieli, danco mazi", viņi atbildēja apstiprinoši.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/40767

2018. gada 11. februārī, 16:18, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andy • 2018. gada 16. maijā, 09:55
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? Ja; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet