Atgriezties pie raksta

Bērnu koris "Lielvārde" saņem pašvaldības balvu Foto

9. martā Lielvārdes novada pašvaldībā uz pieņemšanu pie domes priekšsēdētājas tika aicināts V Pasaules bērnu un jauniešu koru čempionāta uzvarētājs – Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris "Lielvārde", tā mākslinieciskā vadītāja Baiba Klepere, diriģente Evita Konuša, kā arī koristu vecāki.

Bērnu koris "Lielvārde" aizstāvēja Latvijas godu V Pasaules bērnu un jauniešu koru čempionātā, kas no 22. februāra līdz 25. februārim norisinājās Sanktpēterburgā, Krievijā.


Domes priekšsēdētāja Santa Ločmele uzteica bērnu centību un neatlaidīgo darbu, ejot uz mērķi, kā arī skolotāju profesionalitāti, sava aroda mīlestību un milzīgo ieguldīto darbu, sagatavojot kori šim prestižajam čempionātam. Īpašu atzinību saņēma arī koristu vecāki, kas sponsorēja šo braucienu, piedalījās tā organizēšanā un arī praktiski rūpējās gan par brauciena praktisko pusi, gan visu bērnu labsajūtu.


Bērnu un skolotāju talantu, kas, lieliskā saskaņā un centīgā darbā devis lieliskus rezultātus, atzīmēja arī Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe.


Koristi no Santas Ločmeles saņēma apliecinājumu 500 eiro balvai, bet no domes priekšsēdētājas vietnieces Vitas Volontes – košu pašvaldības apsveikumu.


Burvīgs pārsteigums bija kora sagatavotais priekšnesums, kas pieskandināja telpu ar dzīvespriecīgām balsīm un izpelnījās skaļus klātesošo aplausus.


Tikšanos caurauda prieks un lepnums par mūsu bērnu sasniegumiem, bērnu un skolotāju gandarījums par uzvaru un kopīgs tikšanās prieks, kad atkal tika pārrunāti interesantākie un arī grūtākie čempionāta momenti. Skolotājas un koristu vecāki stāstīja par saviem pārdzīvojumiem, un mēs atkal varējām pārliecināties – mūsu pedagogi, mūzikas skoalas audzēkņi un viņu vecāki kopīgo mērķi sasnieguši ar mīlestību un neatlaidīgu darbu. Viņu uzvara ir pelnīta un likumsakarīga.


Pēc cienāšanās un kopīgas fotografēšanās koristi un skolotājas jau posās uz nākamo mēģinājumu, jo viņus gaidīja jaunas cīņas un uzvaras – šoreiz V Jāzepa Vītola Bērnu un jauniešu koru un vokālo ansambļu konkurss "Lai skan!".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41020

2018. gada 13. martā, 10:52, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet