Atgriezties pie raksta

Jumpravas vidusskolas koris godam pārstāv Lielvārdes novadu Foto

Starpnovadu koru skatē Jumpravas vidusskolas 1.-4.klašu koris savā grupā izcīnīja I pakāpi un astoņu koru konkurencē ieguva otru augstāko punktu skaitu.

29.martā Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē norisinājās Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu izglītības iestāžu koru skate.


Skatē 2.-4.klašu grupā Lielvārdes novadu pārstāvēja Jumpravas vidusskolas 1.-4.klašu koris (diriģente Ingūna Lasmane, koncertmeistare Inese Medne).


Šajā grupā bija vislielākā konkurence – 8 kori.  Jumpravas vidusskolas korim, kura sastāvā ir tikai 24 dziedātāji, izdevās apsteigt Ogres novada skolu korus, kuros ir no 40 līdz 50 dalībniekiem, un pēc punktiem ierindoties 2.vietā aiz šīs grupas uzvarētāja – Suntažu vidusskolas 1.-4.klašu kora, kurā ir 41 dziedātājs. Suntažnieku sniegumu žūrija novērtēja ar 44.66 punktiem, jumpraviešu - ar 42,33 punktiem.


"Mēs esam lepni nest Lielvārdes novada vārdu un pārstāvēt novadu ar Jumpravas vidusskolas kori," atzīst kora diriģente Ingūna Lasmane.  "Vadu kori jau ceturto gadu. Skolēni, kuri dzied korī, iesaistās arī ansamblī, apmeklē Jumpravas Mūzikas un mākslas skolu. Tie, kas vēlas, vienmēr ir varējuši dziedāt. Aktīvi piedalāmies skolas pasākumos, braucam tur, kur mūs aicina. Mums patīk dziedāt, un mēs to darām ar prieku." 


I.Lasmane atklāj, ka šajā mācību gadā Jumpravas vidusskolas skolēniem ir vēl lielākas iespējas izkopt dziedāšanas prasmi, jo skolā izveidots 5.-9.klašu vokālais ansamblis. Abi kolektīvi piedalījās arī vokālās mūzikas konkursā "Balsis".


Vokālās mūzikas konkursa "Balsis" I kārtā Jumpravas vidusskolas 1.-4.klašu ansamblis izcīnīja I pakāpi un tika izvirzīts uz II kārtu Zemgales vēsturiskajā novadā, kur ieguva II pakāpi.  Konkursa I kārtā piedalījās arī Jumpravas vidusskolas 5.-9.klašu ansamblis, iegūstot III pakāpi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41161

2018. gada 31. martā, 10:12, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet