Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novadā notiks Uzņēmēju nedēļa

Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrību un Lielvārdes Attīstības fondu no 13. līdz 21.aprīlim rīko Lielvārdes novada Uzņēmēju nedēļu, kurā aicināti piedalīties iedzīvotāji, uzņēmēji un ikviens interesents.

13.aprīlī plkst.14 Lielvārdes novada Kultūras centrā notiks izstādes "Stāstu sega Latvijas 100gadei" Lielvārdē atklāšana.


14.aprīlī plkst.19 Lielvārdes novada Kultūras centrā norisināsies modes skate "Lielvārde Var!", kurā skates tēma būs "Mode pārsteidz". Piedalās novada modes mākslinieki, frizieri un modeļi. Biļetes cena: 5 eiro.


Savukārt no 16. līdz 20.aprīlim Lielvārdes novadā tiek arī rīkotas Lielvārdes novada uzņēmumu "Atvērto durvju dienas". Plašāka informācija par apmeklējamajiem uzņēmumiem un laikiem šeit.


19.aprīlī plkst.15 Lielvārdes novada Kultūras centrā būs sadarbības forums "Lielvārdes novada attīstība dzīves kvalitātei". Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrība aicina ikvienu interesentu pieteikties aktīvai diskusijai par mērķtiecīgu rīcību, kas sekmētu novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti.


Forumā ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies sociālantropologs Viesturs Celmiņš un ekonomģeogrāfs Jānis Turlajs. Plašāk par forumu un pieteikšanās dalībai interneta vietnē www.lnub.lv.


21.aprīlī plkst.19 ritēs Lielvārdes novada Kultūras centrā Lielvārdes novada Uzņēmēju "Gada balvas" pasniegšanas ceremonija un svētku balle. Par pasākuma gaisotni rūpēsies TV un radio personība Māris Grigalis. Ballē spēlēs grupa "Sarīkojumu ansamblis".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41247

2018. gada 11. aprīlī, 18:59, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ezis • 2018. gada 12. aprīlī, 16:08
Cik jauki ir gulēt pērnajās lapās Lielvārdes un Jumpravas parkā!
kultuura • 2018. gada 12. aprīlī, 09:06
Šo pasākumu jau nu gan Santa obligāti pagodinās ar savu klātbūtni... Nav jau nekādi tūdaliņi tagadiņi...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet