Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada pašvaldība sveic aktīvās un darbīgās daudzbērnu ģimenes

13.aprīlī Lielvārdes novada pašvaldības pārstāvji kopā ar Lielvārdes Attīstības fonda pārstāvjiem pulcējās NBS Aviācijas bāzē, lai īpašā pasākumā pateiktos darbīgajām un aktīvajām novada daudzbērnu ģimenēm par viņu rūpēm un gādību, bērnus audzinot  un skolojot.

Pasākuma priekšvēsture meklējama decembrī, kad pašvaldībai, sadarbībā ar ASV militāristiem, kas Latvijā ieradušies "Atlantic Resolve" programmas ietvaros, tapa ideja par labdarības basketbola spēli pirms Ziemassvētkiem. Šo ideju atbalstīja arī Latvijas Gaisa spēki un Lielvārdes Attīstības fonds. Rezultātā par uzvaru cīnījās 4 komandas, divas no tām pārstāvēja Lielvārdi, izšķirošā cīņa bija sīva un tikai pēdējās spēles minūtēs vainagojās ar Latvijas Gaisa spēku pārsvaru pār lielvārdiešiem. Spēles laikā tika saziedoti nedaudz vairāk nekā 400 eiro, kurus organizētāji nolēma izlietot, lai teiktu paldies kuplajām daudzbērnu ģimenēm.


No ieteiktajām ģimenēm šogad tika izvēlētas: Ceimeru ģimene no Lielvārdes, Kiseļovu ģimene no Lēdmanes pagasta, Cvigunu un Langrātu ģimenes no Jumpravas pagasta.


Latvijas Gaisa spēku komandieris pulkvedis Armands Saltups sveica visas ģimenes, atklājot pasākumu un katrai ģimenei pasniedza arī piemiņas dāvanas no Latvijas Gaisa spēkiem. Novada domes priekšsēdētājas vietniece V. Volonte pašvaldības vārdā pateicās ģimenēm un izteica cerību, ka šāds pasākums varētu kļūt par Lielvārdes novada ikgadēju tradīciju.


"Ir divi vārdi, kas visās pasaules valodās skan īpaši skaisti: tie ir "paldies" un "mīlestība"", savā uzrunā uzsvēra I.Kreišmane, Lielvārdes Attīstības fonda vadītāja, savā uzrunā aicinot biežāk pateikties tiem, kas vairo labos darbus.


Pēc apsveikuma visas ģimenes tika aicinātas uz kopīgu foto, kā arī varēja doties ekskursijā pa NBS Aviācijas bāzes teritoriju gan angārā apskatot vienu no jaunākajiem ASV helikoptera "Black Hawk" modeļiem, gan zem atklātas debess apskatīt Latvijas Gaisa spēku rīcībā esošo helikopteri, kurš tiek izmantots cilvēku meklēšanas un glābšanas operācijās, kā arī iepazīt dažādu citu tehniku un militāro aprīkojumu.


Pateicamies Latvijas Gaisa spēku komandierim Armandam Saltupam  par iespēju viesoties aviācijas bāzē, pateicamies Lielvārdes Attīstības fondam par dāvanu sagādāšanu ģimenēm, pateicamies visiem, kas palīdzēja pasākuma organizēšanā un ceram uz sadarbību arī nākamajā labdarības pasākumā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41281

2018. gada 16. aprīlī, 12:00, Lielvārdes novada jaunumi
Irēna Romanovska, Lielvārdes novada pašvaldības Komunikāciju un tūrisma nodaļas vadītāja

Jaunākie komentāri

... • 2018. gada 17. aprīlī, 12:09
Tikai četras ģimenes no visa novada izvēlājās, bet kādu jau uzreiz "krupis smacē"...
?-! • 2018. gada 17. aprīlī, 10:51
Gribētos redzet māmiņu,kura ir 3 bērni un vēl strādā viņas aktivitāte var būt tikai brīvdienās! Vai arī aktivitāšu dēļ bērni ir otrā plānā!
? • 2018. gada 16. aprīlī, 16:23
Varbūt izlasi vismaz ievadu, tad jautājumus uzdod?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet