Atgriezties pie raksta

Godina Lielvārdes novada uzņēmējus Foto

Sestdienas vakarā Lielvārdes novada Kultūras centrā ar svinīgo Gada balvas pasniegšanas ceremoniju noslēgusies Lielvārdes novada Uzņēmēju nedēļa.

Uzņēmēju nedēļa ilga no 13. līdz 21.aprīlim. Tās laikā tika atklāta Latvijas simtgadei veltītā Stāstu sega, kuru darinājušas Lielvārdes "Linu mājas" meistares, Lielvārdes Attīstības fonda rīkotā modes skate "Lielvārde var" – ar novada šuvēju, frizieru un modeļu piedalīšanos, Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības organizētais sadarbības forums "Lielvārdes novada attīstība dzīves kvalitātei". Pirmo reizi norisinājās arī Atvērto durvju dienas, kurās savas durvis apmeklētājiem vēra novada uzņēmumi.


Uz Uzņēmēju nedēļas noslēguma pasākumu Lielvārdes novada Kultūras centrā uzņēmējus sagaidīja ar sarkano paklāju un fotoaparātu zibšņiem -  gluži kā Amerikas Kinoakadēmijas jeb "Oskara" balvu pasniegšanas ceremonijā.


Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis, kurš piedalījās Gada balvas pasniegšanas ceremonijā, atzina, ka simboliskais sarkanais paklājs liecina, ka uzņēmēji Lielvārdes novadā ir lielā cieņā, jo nekur citur Latvijā līdzīgos pasākumos viņš ar šāda veida cieņas apliecinājumu uzņēmējiem nav sastapies.


Svētki Lielvārdes novada uzņēmējiem notiek jau piekto gadu pēc kārtas, sadarbojoties Lielvārdes novada pašvaldībai ar Lielvārdes novada uzņēmēju biedrību un Lielvārdes Attīstības fondu. 


Svinīgo Gada balvas pasniegšanas ceremoniju atklāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības priekšsēdētājs Māris Mālmeisters un Lielvārdes Attīstības fonda priekšsēdētāja Ilze Kreišmane.


"Ne velti ievadvārdus mēs teiksim visi trīs kopā, jo šis pasākumus un Uzņēmēju nedēļa kopumā notiek savstarpējā sadarbībā.  Bez sadarbības un mijiedarbības nekas nenotiek ne dabā, ne dzīvē, ne uzņēmējdarbībā. Jau piekto gadu varam sumināt savus uzņēmējus, pateikties viņiem, dibināt jaunus kontaktus, stiprināt jau esošās attiecības un kopīgi strādāt sava novada, iedzīvotāju un arī savā labā. Man ir prieks par uzņēmējiem, kuri nebaidās uzņemties atbildību ne tikai par sevi un savu darbu, bet arī par apkārtējiem, un spēju rīkoties. Tas paceļ uzņēmēju citā kvalitātē.  Jo vairāk šādu atbildīgu un drošu cilvēku novadā, jo spēcīgāks novads," norādīja S.Ločmele.


M. Mālmeisters savā uzrunā atklāja, ka uzņēmēji sajūt, ka viņi ir vajadzīgi pašvaldībai.


Savukārt I.Kreišmane aicināja uzņēmējus arī nākamajā gadā nenobīties no izaicinājumiem un pārsteigumiem, būt atvērtiem dažādiem neparastiem risinājumiem,


Gada balvas pasniegšanas ceremoniju vadīja TV personība Māris Grigalis.


Lielvārdes novada uzņēmēji tika sveikti septiņās nominācijās.


Nominācijā "Gada ražotājs" balvu saņēma SIA "Graužupe". Uzvarētāju paziņoja un balvu pasniedza Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Mālmeisters un viņa vietniece Inese Delviņa.


Nominācijā "Gada pakalpojums" par uzvarētāju atzīts IK "ASS LJ"( Zelmas maiznīca). Balvu pasniedza  SIA “Lāčplēša grauds” pārstāvis Ilgonis Rags.


Nominācijā  "Gada lauksaimniecības uzņēmums" aizvadītājā gadā labākais - SIA "Lāčplēša piens". Uzvarētāju sveica un balvu pasniedza Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Ringolds Arnītis. 


Nominācijā "Godprātīgākais uzņēmums" uzvarētāja titulu saņēma SIA "Lukass Jumprava Agro". Uzvarētāju sveica balvas saņēmējs nominācijā "Gada ražotājs 2014", SIA "Lūšu drava" pārstāvis, Lielvārdes novada domes deputāts Jānis Lūsis.


Nominācijā "Gada mājražotājs" balvu saņēma Daila Vanaga. Balvu pasniedza SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ogres konsultāciju biroja un Ogres nodaļas vadītāja Aija Galēja.


Nominācijā "Novada tēla popularizētājs" par līderi atzīts uzņēmums - SIA "Latvian amusement agency". Uzvarētāju sveica Vidzemes tūrisma asociācijas valdes locekle Eva Staltmane.


Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja vietniece Vita Volonte par ilggadēju un nozīmīgu sadarbību sociālajā, kultūras un tūrisma jomā, kā arī Lielvārdes tēla popularizēšanā pasniedza Pateicību fondam "Zilais krusts"


"Lielākais iedzīvotāju ienākuma nodokļu maksātājs" 2017.gadā - SIA "MRK Serviss". Uzvarētājam balvu pasniedza  Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele.


Lielvārdes novada uzņēmējus sveica Ogres Biznesa inkubatora, Ogres, Ikšķiles un Salaspils Uzņēmēju biedrību pārstāvji.


Salaspils novada Uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Miks Balodis uzteica Lielvārdes novada pašvaldības vadību par uzņēmējdarbības procesu izpratni novadā. "Tā kā Lielvārdes novada pašvaldība sadarbojas ar uzņēmējiem, tas ir paraugs, no kura var mācīties citu novadu pašvaldības," uzsvēra M.Balodis.


Par labu garastāvokli pasākuma gaitā gādāja muzikālā apvienība "Sarīkojumu ansamblis".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41333

2018. gada 22. aprīlī, 10:37, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet