Atgriezties pie raksta

Piešķirs Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Gada novadnieks"

Lielvārdes novada domes sēdē 25.aprīlī tika pieņemts lēmums par Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojuma "Gada novadnieks" piešķiršanu. 

Apbalvojumu saņems:


SIA "Latvian Amusement Agency" vadītājs un parka "Avārijas brigāde" veidotājs Mārtiņš Brezauckis – par inovatīva tūrisma projekta īstenošanu, Lielvārdes novada popularizēšanu un jaunu darbavietu radīšanu.


Motosportisti Jānis, Emīls un Elmārs Tilaki (apbalvojums piešķirts ģimenei) – par augstiem sportiskiem sasniegumiem Latvijas, Baltijas un Eiropas mēroga sacensībās.


Lielvārdes novada Kultūras centra Lēdmanes Tautas nama vadītāja Inese Nereta – par nozīmīgu ieguldījumu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā, filmu "Sarunas ar novadniekiem" veidošanā.


Lielvārdes novada Kultūras centra direktore Iveta Bule – par ieguldījumu Lielvārdes novada kultūras jomas attīstībā.


Metālmākslinieks Aldis Lambergs – par "Goda krēslu Lielvārdes novada izcilām personām" radošu un māksliniecisku izveidi.


Lielvārdes pamatskolas skolotāja Aiga Kriņģele - par ieguldījumu Elitas Patmalnieces sienas gleznojuma veidošanā Lielvārdes pamatskolā, brīvprātīgu gleznošanas nodarbību un radošo darbnīcu vadīšanu.


Apbalvojumu "Gada novadnieks" svinīga pasniegšana notiks Baltā galdauta svētkos 4.maijā pulksten 17.00 Lielvārdes novada Kultūras centrā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41380

2018. gada 27. aprīlī, 11:05, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

labas uzvedības ABC • 2018. gada 28. aprīlī, 12:07
Ka tik nu Santa atkal neizgāztos...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet