Atgriezties pie raksta

Lielvārdē taps Mūzikas un mākslas dārzs

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka ir uzsākti būvniecības darbi pie Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas, īstenojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansētu projektu "Mūzikas un mākslas dārzs Lielvārdē".

Projekta īstenošana ļaus dažādot Lielvārdes novada iedzīvotāju iespējas radoši pavadīt brīvo laiku, tiks attīstīta un labiekārtota teritorija pie Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas, izveidojot tajā Mūzikas un mākslas dārzu.


Tajā tiks uzstādīta nojume un terase, ko varēs izmantot radošām nodarbībām, brīvdabas koncertiem, priekšnesumiem, kā arī uzstādīti āra mūzikas instrumenti. Labiekārtošanas darbus veic SIA "RST Skrūvpāļi".


Projekta kopējās izmaksas ir 40 000,00 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 9 000,00 EUR un Lielvārdes novada pašvaldības finansējums ir 31 000,00 EUR.


Projekts tiek īstenots vietējās rīcības grupas Publisko un privāto partnerattiecību biedrības "Zied zeme" sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41450

2018. gada 8. maijā, 10:25, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet