Atgriezties pie raksta

Aicina iedzīvotājus pieteikt Lielvārdes novada sakoptākās sētas

Lielvārdes pašvaldība izsludinājusi konkursu "Lielvārdes novada sakoptākā sēta".

Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību Lielvārdes novada latviskās kultūrvides veidošanā, teritorijas sakopšanā un saglabāšanā, godinātu īpašnieku vai apsaimniekotāju ieguldījumu sava īpašuma, sētas un apkārtnes labiekārtošanā, kā arī popularizētu Lielvārdes novada sakoptākos nekustamos īpašumus un konkursa uzvarētāju pieredzi un sasniegumus. 


Pieteikumu konkursam par savu vai citu īpašumu var iesniegt fiziska vai juridiska persona, t.sk. iedzīvotājs, īpašuma īpašnieks, apsaimniekotājs vai pilnvarotā persona līdz 15. jūnijam.


Lielvārdes novada sakoptāko nekustamo īpašumu vērtēšana notiek četrās grupās: uzņēmumi, individuālās dzīvojamās, lauku viensētas, daudzdzīvokļu mājas;


Uzvarētāji katrā no grupām saņem šādu apbalvojumu: pirmā vieta - plāksnīti ar uzrakstu, tencinājuma rakstu un balvu, otrā un trešā vieta - tencinājuma rakstu un balvu. Par Konkursa balvu fonda sadali konkursa dalībniekiem lemj Komisija.


Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti un apbalvoti Lielvārdes novada svētkos.


Projekta nosacījumi un pieteikuma veidlapa atrodami mājaslapā www.lielvarde.lv sadaļā Pašvaldība – Projekti – Projektu konkursi iedzīvotājiem – Izludināts konkurss "Lielvārdes novada sakoptākā sēta".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41454

2018. gada 9. maijā, 00:42, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Andy • 2018. gada 16. maijā, 09:58
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: unique2aal@gmail.com
Justin Williams • 2018. gada 12. maijā, 13:49
Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com Email : unique2aal@gmail.com Tālr. #: +12542420879
sh • 2018. gada 9. maijā, 08:16
Diemžēl, pie tām sakoptajām sētām tikt nevar, ceļi ir graujošā stāvoklī -Ausekļu (pie stacijas), Rembates (visā garumā), Meža (ka drīz neizkrīt galvenais vaininieks braucot uz kapiem), Uzvaras, Meža, Putnu ielas. Labi ka būs parks, bet tas neatrisina visas augstāk minētās problēmas, jo pa tām ielā brauc ikdiena ļoti daudz transporta un gājēju ar ir pietiekoši. Un kad tiks savāktas zaru kaudzes, kuras dažās vietās stāv jau no 2017.gada decembra un vēl ir tādas, kuras jau no marta sākuma grāvjos samestas. Nu nesmuki, ja vāc - tad līdz galam.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet