Atgriezties pie raksta

Koncertā "Ar sirdī dejā un svētkos" godina Ilutu Mistri Foto

6. maijā VEF Kultūras pilī notika Latvijas novadu deju kolektīvu koncertu cikls "Ar sirdi dejā un svētkos", kurā tika godināta Lielvārdes novada Kultūras centra deju kolektīva "Pūpolītis" mākslinieciskā vadītāja Iluta Mistre.

Koncerts "Ar sirdi dejā un svētkos" notiek ar mērķi apzināt, popularizēt un saglabāt visu Latvijas Deju svētku virsvadītāju daiļradi nākamām paaudzēm, kā arī godināt Latvijas valsts nozīmīgas personības, kas dažādos laikos ziedojušas savu dzīvi, savas zināšanas un talantus Latvijai un caur saviem  tautas deju kolektīvu dalībniekiem un viņu ģimenēm veicinājušas Latvijas kultūras tradīciju un vērtību saglabāšanu attīstību un nodošanu nākamajām paaudzēm.


Lielvārdes novada Kultūras centrs lepojas, ka koncertā tika godināta deju kolektīva "Pūpolītis" mākslinieciskā vadītāja Iluta Mistre, kura bijusi XXIV Vispārējie latviešu Dziesmu un XIV Deju svētku virsvadītāja, XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētku virsvadītāja, X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāja un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāja.


Koncertā deju kolektīvs "Pūpolītis" uzmirdzēja, izdejojot Ilutas Mistres radīto deju "Tymā upes molā".


Lielvārdes novada Kultūras centrs saka paldies Ilutai Mistrei paldies par darbu un talantu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41468

2018. gada 10. maijā, 10:32, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet