Atgriezties pie raksta

Sveikti Lielvārdes novada skolu olimpiāžu un konkursu uzvarētāji Foto

17. maijā notika Lielvārdes novada skolu olimpiāžu un konkursu uzvarētāju un viņu pedagogu apbalvošanas pasākums, informē Lielvārdes novada pašvaldības izglītības speciāliste Inga Škapare.

Pamatojoties uz Lielvārdes novada domes apstiprinātajiem noteikumiem "Par Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu – PATEICĪBA", par augstiem sasniegumiem valsts un reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos vai sporta sacensībās par individuālajiem sasniegumiem ar pateicībām un naudas balvām tika apbalvoti 36 skolēni un 11 kolektīvi. Par ieguldījumu skolēnu spēju un talantu izkopšanā, gatavojoties valsts un reģiona mācību priekšmetu olimpiādēm, konkursiem vai sporta sacensībām ar pateicību un naudas balvu tika apbalvoti 37 skolotāji.


Par iegūtajiem augstajiem rezultātiem skatēs un konkursos apbalvoja k/n "Lielvārde" bērnu vokālo ansambli "Mikauši", pedagogi Baiba un Antonijs Kleperi un  bērnu deju kolektīvu "Pūpolītis", pedagogi Iluta Mistre un Linda Zelmene.


Jau tradicionāli skolēnus ar augstiem sasniegumiem valsts un reģionu mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos vai sporta sacensībās skolas izvirza izcilnieku nominācijām.


Šogad skolēni tika nominēti četrās nominācijās un tika apbalvoti ar pašvaldības Pateicību, piemiņas balvu, naudas balvu un atbalstītāju sarūpētu dāvanu.


"Izcilnieks dabaszinībās un tehnoloģijās" – Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 9.klases skolniece Zanda Jefremova tika nominēta par sasniegumiem bioloģijā. Ieguvusi 1. vietu starpnovadu bioloģijas olimpiādē, Zanda pārstāvēja novadu olimpiādes valsts kārtā, kur ieguva sudraba, II pakāpes diplomu.  Nominācijas atbalstītāji jau tradicionāli ir SIA "Lielvārds".


Nominācijai 'Izcilnieks sabiedrības zinībās" šogad tika nominēti divi skolēni. Lielvārdes pamatskolas 9.klases skolēns Mareks Kristiāns Grizāns un Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 11.klase skolniece Marika Grandāne. Mareks 19.mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiādē ieguva 1.vietu valstī. Marika, skolotājas Sarmītes Lazdiņas vadībā, izstrādāja zinātniski pētniecisko darbu pedagoģijā "Meža meitas". Latvijas 42. skolēnu zinātniskās konferencē Marikai par darbu tika piešķirta I pakāpe valstī. Mareka atbalstītājs SIA "Graužupe". Marikai balvu pasniedza Lielvārdes Attīstības Fonda vadītāja Ilze Kreišmane.


"Izcilnieks mākslās" - jau otro gadu pēc kārtas ir Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.klases skolniece Agnija Putniņa. Agnija stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa"  finālā ieguva "Dižās stāstnieces" titulu un Vidzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkursā ieguva I pakāpes diplomu. Agnijas atbalstītāji ir uzņēmējas no SIA "Linu Māja".


Par augstiem sasniegumiem Latvijas skolēnu 71.spartakiādē un Latvijas skolu Sporta federācijas vieglatlētikas sacensībās nominācijā "Izcilnieks sportā" tika apbalvots Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 12.klases skolnieks Jānis Gržibovskis.  Arī šogad šo nomināciju atbalstīja sporta klubs "Lielvārde".


Svinīgajā pasākumā piedalījās un tika sveikti arī nomināciju ieguvēju vecāki.


Olimpiāžu un konkursu uzvarētāju apbalvošanas pasākumā Lielvārdes novada pašvaldība  aicināja piedalīties arī novada skolu starpnovadu mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību dalībniekus un laureātus, lai visi kopā priecātos par augstajiem skolasbiedru un skolotāju sasniegumiem, klausītos Artūra Gruzdiņa muzikālos priekšnesumus un skatītos zinātniskā teātra "Laboratorium.lv" izrādi.


Pasākuma noslēgumā visi kopā izgaršoja SIA "Veina Plus" 20 kg smago svētku torti!


Skolotājus sveica arī SIA "Lielvārds", dāvinot skolotājiem 2018./2019. mācību gada plānotājus.


Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe pateicas par atbalstu pasākuma tapšanā Lielvārdes novada uzņēmējiem: SIA "Lielvārds" valdes loceklim Andrim Gribustam, Lielvārdes attīstības fondam vadītājai Ilzei Kreišmanei, Sporta klubam "Lielvārde", kluba priekšsēdētājam Ansim Kusiņam un pārstāvim Ģirtam Zelmenim, SIA "Graužupe" valdes loceklim Aigaram Voloham, SIA "Linu māja" uzņēmējai Elitai Jaudzemai.


Paldies Lielvārdes novada Kultūras centram par atbalstu pasākuma organizēšanā, paldies pasākuma vadītājiem Ditai un Osvaldam!


Paldies "SIA Veina Plus" konditoriem par ļoti garšīgo un skaisto torti!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41556

2018. gada 21. maijā, 17:04, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Vinnijs Pūks to sīkā pīkā • 2018. gada 22. maijā, 11:48
Tu pārāk labi domā. Vnk tikusi pie liela medus poda. Es to zinu no savas pieredzes.
? • 2018. gada 22. maijā, 09:41
Tas ir kaut kas briesmīgs?
sīkā pīkā • 2018. gada 22. maijā, 09:13
11.bilde briesmīga... Vai tikai man izskatās, ka ir stāvoklī?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet