Atgriezties pie raksta

Skolēni dodas mācību ekskursijā uz Lielvārdes novada pašvaldību Foto

21. maijā Lielvārdes Edgara Kauliņa vidusskolas 4.a klases skolēni skolotājas Mairas Dāliņas vadībā bija atnākuši mācību ekskursijā uz Lielvārdes novada pašvaldību.

Mazos viesus sagaidīja un ar pašvaldības darbu iepazīstināja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele.


Ekskursija sākās ar Bāriņtiesas apmeklējumu, turpinājās Sociālajā dienestā, Centralizētās grāmatvedības un Finanšu un ekonomikas nodaļā.


Kā mājasdarbu skolēni bija sagatavojuši plakātus ar, viņuprāt, aktuālākajām novada problēmām un to iespējamajiem risinājumiem. Ceļu stāvoklis, skolas stadiona, baseina un pludmales trūkums, pat suņu atkritumu urnu neesamība tika uzskaitīta risināmo jautājumu sarakstā.


Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļā bērni uzzināja par speciālistiem, kādi tajā strādā, un dalījās arī ar saviem nākotnes plāniem profesijas izvēlē.


Skolēni pašvaldībā satika arī savu nākamo skolas direktoru - deputātu Aivaru Peisenieku, kurš kopā ar Finanšu nodaļas speciālistiem bija iedziļinājies datoru programmatūras jautājumos.


Ar savu darbu bērnus iepazīstināja arī Dzimtsarakstu, Juridiskās nodaļas un Būvvaldes speciālisti.


Skolēni iepazinās arī ar Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektori Guntu Smalko un bija priecīgi izmēģināt domes priekšsēdētājas krēslu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41563

2018. gada 22. maijā, 10:33, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

ezis 2 • 2018. gada 24. maijā, 09:07
Kur Ločmele skatās?
ezis • 2018. gada 23. maijā, 07:40
Vai Lielvārdes domei nevajadzētu pieņemt vēl pāris izpilddirektoru vietniekus, lai redzētu visu to nesakoptību, kas valda pilsētā. Vasaras svētkos izbraucu cauri Lielvārdei, tik nesakotu vietu Latvijā grūti atrast. Braucu cauri zaļai pļavai, zāle līdz ceļiem no viena pilsētas gala līdz otram. Deputāti, vai tiešām esat kurli un akli, kāpēc mana nodokļos samaksātā nauda netiek izlietota lietderīgi? Šei nav nekādu attaisnojumu, vienkārši totāla bezatbildība. Varbūt kāds sāks kaut ko darīt???
ok • 2018. gada 23. maijā, 07:03
Labi, ka iemēģināja pašvaldības galveno krēslu. Izskatās, ka tam nav saimnieka...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet