Atgriezties pie raksta

Rembates parkā ierīkos Latvijas simtgadei veltītus apstādījumus

30.maijā plkst. 14 Lielvārdes novada pašvaldība aicina visus interesentus piedalīties Latvijas simtgadei veltītu košumkrūmu apstādījumu ierīkošanā Rembates parkā, informē Lielvārdes novada pašvaldības Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja Santa Zvirbule.

Ainavu arhitektes vadībā ikvienam lielvārdietim būs iespēja kopīgiem spēkiem veidot krāšņāku savu pilsētu un Latviju kopumā, piedaloties apstādījumu ierīkošanā. 


Stādīšanas procesā visiem kopā būs arī iespēja iegūt, papildināt un apmainīties ar zināšanām par pareizu stādvietu sagatavošanu, augu izvēli un to stādīšanu un kopšanu.


Vēlmi piedalīties apstādījumu ierīkošanā jau izteikusi Lielvārdes novada Jauniešu dome,  un arī ikviens interesents tiek aicināts pieteikt dalību pie ainavu arhitektes Daces Skrūzmanes, tālr. 29385369, e-pasts: dace.skruzmane@lielvarde.lv. 


Visus dalībniekus aicina izvēlēties piemērotu apģērbu stādīšanas darbiem un laikapstākļiem. Darba cimdi pasākuma dalībniekiem tiks nodrošināti.


Projekts "Apstādījumu atjaunošana Rembates parkā" tiek īstenots Latvijas Pašvaldību savienības projekta "Pašvaldību labie darbi parkos Latvijas simtgadei" un Meža dienu ietvaros, lai sakoptu vēsturiskos parkus un atjaunotu apstādījumus, gatavojoties Latvijas simtgadei.


Projekta mērķis ir Rembates parka ainaviskās un dendroloģiskās vides saglabāšana, ierīkojot košumkrūmu apstādījumus, lai bagātinātu parka ainavu un pilnveidotu augu sortimentu. Projektu finansē Meža attīstības fonds un Lielvārdes novada pašvaldība. Parka apstādījumu atjaunošana Rembates parkā notiek jau otro gadu. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41587

2018. gada 25. maijā, 16:21, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet