Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada pašvaldība pateicas ASV armijas komandai Foto

21.jūnijā Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā Lielvārdes novada pašvaldība rīkoja svinīgu pasākumu, lai pateiktos NATO paplašinātās grupas ASV armijas pārstāvjiem, kuri atbalstīja un iesaistījās novada aktivitātēs.

2017.gada septembrī NBS Gaisa spēku Aviācijas bāzē Lielvārdē "Atlantic Resolve" ietvaros tika dislocēta militāri-civilo attiecību komanda četru cilvēku sastāvā no Amerikas Savienotajām valstīm. Šobrīd komanda gatavojas atgriezties dzimtenē.


"Mēs sakām paldies komandai par iniciatīvu, ieinteresētību un atbalstu. Tā bija visaktīvākā un uz sadarbību vērstā komanda, ar kuru mēs jebkad esam sadarbojušies. Kopā organizējām ļoti daudz pasākumu – Lāčplēša dienu, Asinsdonoru dienu un Pirmās palīdzības sniegšanas apmācības, Basketbola labdarības turnīru, lekcijas jauniešiem par NATO un NATO darbību Eiropā, piedalījāmies talkās un daudzos citos pasākumus. Komandas palīdzība ir nenovērtējama gan pašvaldībai, gan nevalstiskajām organizācijām, biedrībām un novada iedzīvotājiem," pasākuma ievadā sacīja Lielvārdes novada pašvaldības Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja Irēna Romanovska.


Pasākuma īpašais viesis bija Aizsardzības ministra Raimonds Bergmanis, kurš pateicās Lielvārdes novada pašvaldībai un ASV karavīriem par veiksmīgo sadarbību.


"Lielvārde nav vienkārši nosaukums, tas ir tas gars, kas ir nesalaužams. Bez šī gara diez vai tauta izdzīvotu. Tas ir jāstiprina. Liels paldies par jūsu atbalstu un sadarbību ar mūsu sabiedrotajiem, jo viņi aizvedīs uz savām mājām daļu no tā, kas ir raksturīgs mūsu tautas dvēselei," norādīja R.Bergmanis.


Paldies ASV armijas pārstāvjiem teica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele: "Pašvaldība vēlas pateikties par atsaucību komandai, kas uz gadu bija radusi sev mājas Latvijā un Lielvārdē. Mēs bijām raduši sev kaimiņus, draugus un sabiedrotos. Milzīgs paldies par palīdzību daudzbērnu ģimenēm, par sadarbību ar novada sportistiem, uzņēmējiem, Valodu centru, kur karavīri mācīja angļu valodu. Šīs visas itkā ikdienišķās lietas mums bijušas ļoti nozīmīgas."


Arī NBS Gaisa spēku štāba priekšnieks pulkvežleitnants Jurijs Pļaviņš uzsvēra, ka, sākot ar 2015.gadu, kad NBS Gaisa spēki "Atlantic Resolve" ietvaros uzsāka sadarbību ar ASV armijas helikopteru vienību, kas ieradās Latvijā, pildīti ne tikai kopīgi uzdevumi militārajā jomā.


"Kas nav mazāk svarīgi, ar laiku mēs sapratām, ka varam sadarboties ne tikai dienesta jautājumos, bet arī sociālajā sfērā. ASV karavīri piedalījās dažādos Lielvārdes novada pasākumos. Vēlos pateikties mūsu sabiedrotajiem, un ceru uz sadarbības turpināšanu nākotnē," teica J.Pļaviņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41784

2018. gada 23. jūnijā, 10:58, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Kredita formulas starp individiem simonaauzina90@gmail.com sanemt kreditu ar parliecibu. • 2018. gada 26. jūnijā, 08:34
Kredita formulas starp individiem simonaauzina90@gmail.com sanemt kreditu ar parliecibu.
>xa xa • 2018. gada 26. jūnijā, 08:18
Smirdīgais tatārmongoļu vatņik, tu vēl neesi nosprādzis kā kraupains suns?
ха ха • 2018. gada 25. jūnijā, 16:14
>>>Dace:- Ты бы лучше дала двум- трем пендосам, вот это была бы благодарность от местных аборигенов.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet