Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada svētkos konkurss "Lielvārdes novada saimniece"

Tuvojas Lielvārdes novada svētki "Zīmju ceļš Dieva zīmē", kuru svinības ilgs no 14. līdz 28.jūlijam, informē svētku koordinatore Anita Ausjuka.

Svētkus 14.jūlijā iesāks lēdmanieši ar pasākumiem visām paaudzēm - sporta spēlēm, gadatirgu, izklaidēm bērniem, vizināšanos gaisa balonā, disko balli un grupas "Tranzīts" koncertu. 


Tālāk stafeti pārņems jumpravieši, kas svētku gaisotni uzburs 21.jūlijā - pludmales volejbols, ielu basketbols, orientēšanās spēle "Dzirdi, redzi un sajūti Jumpravu!", amatnieku tirdziņš, spēles, atrakcijas lieliem un maziem, grupas "Miglas zona" mazkoncerts un grupas "Colt" koncerts, bet svētku izskaņā "Sestā jūdze" aicinās uz kārtīgu ballēšanos!


Tad 27. un 28.jūlijā Lielvārde! Programma ļoti plaša - sports, brīvdabas kino, grupa "Auļi", amatnieku tirdziņš ar jestru kultūras programmu "Ģimeņu parks", pilsētā "ienāks mežs", Gunāra Priedes Goda krēsla atklāšana, visiem tik ļoti gaidītā koncertspēle "Es mīlu Tevi, Lielvārde!", koncerti ar Laimi Rācenāju un "Neaizmirstulītēm" un Latvijas trīs tenoriem, balle ar "Lauku muzikantiem" un Dj Agri Semēvicu.


Svētku organizatori vēlas uzrunāt un aicināt novada iedzīvotājus ne tikai atbalstīt, bet noteikti piedalīties Svētku gājienā. Tā ir vienreizēja iespēja parādīt savu firmu, uzņēmumu, iestādi, nevalstisko organizāciju ne tikai darbā, bet iziet plašā sabiedrībā - sevi parādīt un uz citiem paskatīties! 


Pulcēšanās gājienam 28.jūlijā plkst.14.30 pie Lielvārdes novada Sporta centra, noformējums pašu iecerēts un īstenots. Gājiena dalībniekus vērtēs un "atraktīvākos, košākos, interesantākos" gaida pārsteiguma balvas.


Savukārt Lielvārdes novada saimnieces tiek lūgtas padalīties ar saviem gatavošanas noslēpumiem, ar savām īpašajām un interesantajām receptēm, ar savu firmas ēdienu. Noteikumi sekojoši - mājās jāsagatavo cienastu, tas jāuzliek uz īpaši sagatavota galda tirgus placī, kur apmeklētājiem būs iespēja vispirms to novērtēt tīri vizuāli, tad nogaršot un visbeidzot  nobalsot par sev tīkamāko!


"Neturiet sveci zem pūra!" Tiek gaidītas gan maizes, gan kūku, kliņģeru, cepumu un citu gardumu cepējas, zupu vārītājas un gaļas cepējas. Svētku organizatori aicina saimnieces, bet varbūt, ka novadā ir arī kāds "Mārtiņš Rītiņš"?


Svētku gājiena un konkursa dalībniekus lūgums pieteikties vai pieteikt līdz 23.jūlijam e-pasts: anita.ausjuka@lielvarde.lv, tālr.29416989.


Novada svētki ir tā reize, kad visi tiek aicināti ne tikai skatīties un klausīties, bet arī pašiem aktīvi piedalīties, jo tikai kopīgi darbojoties būs tā īpašā, vienreizējā svētku sajūta, garša un smarža!


Tiek gatavoti īpaši svētku bukleti, kuros par visām norisēm varēs uzzināt detalizēti. Bukleti būs pieejami bibliotēkās, kultūras centrā un kultūras namos, veikalā "Elvi", kafejnīcās "Kante" un "Panna" un veikaliņā "Garšas pietura". 


Lai mums visiem kopā izdodas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41821

2018. gada 29. jūnijā, 11:34, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet