Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novads atbalsta iniciatīvu 1.jūlijā pacelt valsts karogu

No 30.jūnija Rīgā pulcējas Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopēji no visas Latvijas un ārvalstīm, lai līdz 8.jūlijam kopā svinētu XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus. 

Lielā mērā arī pašvaldību atbalsts sabiedrības aktīvai līdzdalībai tautas tradīciju saglabāšanā ir iespēja svētkus sarīkot vērienīgus, Svētku nedēļā akcentējot visu tautas mākslas žanru spožumu Latvijas kultūrvidē.


2018.gada 1.jūlijā, saskaņā ar svētku programmu Rīgā notiks nozīmīgi Svētku atklāšanas pasākumi, t.sk. arī vērienīgs Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens. 


Jau tradicionāli tajā piedalīsies gan Svētku dalībnieki no visiem Latvijas reģioniem un ārvalstīm, gan pašvaldību pārstāvji, gan arī aicinātie viesi.


Lai simboliski atzīmētu šo Svētku atvēršanas dienu kā Svētku tradīcijai nozīmīgu un sabiedrību vienojošu dienu, Svētku Rīcības komiteja  ierosināja vērsties pie visām Latvijas pašvaldībām, aicinot 2018.gada 1.jūlijā pie pilsētas domes ēkas, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām, pacelt Latvijas valsts karogu, rekomendējot to darīt arī pašvaldības teritorijā esošajām juridiskajām un fiziskajām personām.


Lielvārdes novada pašvaldība atbalsta iniciatīvu un aicina pievienoties arī uzņēmumus un privātpersonas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41829

2018. gada 30. jūnijā, 22:43, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet