Atgriezties pie raksta

Pabeigta Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē Foto

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka ir noslēgusies vairākus gadus īstenotā Rembates parka labiekārtošana.

Piepildīts sen lolots sapnis par skaistu, sakoptu un dažādām aktivitātēm pielāgotu Rembates parku, kur Lielvārdes pilsētas un novada iedzīvotājiem un viesiem atpūsties kopā ar ģimeni.


Aizsargājamā dendroloģiskā stādījuma - Rembates parka teritorijas labiekārtošana tika īstenota divās kārtās. 2017.gadā projekta I kārtas ietvaros veikti labiekārtošanas darbi parka centrālajā daļā - ierīkoti Versaļas seguma un bruģēti gājēju celiņi, izvietoti atpūtas soliņus un atkritumu urnas, izbūvētas platformas vides dizaina objektiem - Goda krēsliem ievērojamiem novadniekiem. 


Projekta II kārtas laikā labiekārtota Rembates parka daļa ap Spīdalas saliņu – veikta gājēju celiņu izbūve,  estrādes kāpņu remonts, izbūvētas platformas vides dizaina objektiem. Parka labiekārtojums papildināts ar dabīgiem parkiem un ainavām paredzētām rotaļu iekārtām - firmas "Lappsett"  koka dabīgās sērijas “Flora” rotaļu iekārtām, kas piemērotas dažāda vecuma bērniem.  Rotaļu laukumam izvēlēts kvalitatīvs  gumijas plātņu segums, ar Lielvārdes novadam raksturīgo krāsu un elementu izmantojumu. 


Projekta II kārta īstenota no 2017.gada 27.jūlija līdz 2018.gada 29.jūnijam.


Lielvārdes novada pašvaldība izsaka pateicību iedzīvotājiem par sapratni darbu veikšanas laikā, un aicina apmeklēt vasaras sezonā plānotos kultūras un atpūtas pasākumus Rembates parkā.


Projekta mērķis ir veicināt rekreācijas iespējas iedzīvotājiem un tūrisma attīstību Lielvārdes novadā, labiekārtojot valsts nozīmes dabas aizsardzības objektu – Rembates parku Lielvārdē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41869

2018. gada 6. jūlijā, 15:07, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 9. jūlijā, 08:04
Negribu atņemt tev tavu arodu
? • 2018. gada 9. jūlijā, 00:00
Atsūkā un iešu.
Andžs • 2018. gada 8. jūlijā, 23:59
ej dēt, vista

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet