Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada svētkus "Zīmju ceļš Dieva zīmē" aizsāk Lēdmanē Foto

Pirmā Lielvārdes novada svētku diena "Zīmju ceļš Dieva zīmē" Lēdmanē ir izskanējusi. Ar Dieva padomu un svētību svētki izdevās, vēsta Lēdmanes Tautas nama vadītāja Inese Nereta.

Pat spēcīgās lietus brāzmas neatturēja sportistus turpināt basketbola sacensības un ripināt lietus pielijušos siena ruļļus aktivitātē "Lēdmane rullē!". Tie vēlās kā no kalna ripojoši akmeņi!  Arī koka spēļu atrakcijās, kas bija teltīs, apmeklētāji netraucēti varēja pielietot savu atjautību un roku veiklību.


Meistardarbnīcās bērni ar vecākiem varēja cept piparkūkas un veidot apgleznotas rokassprādzes. Turpat blakus, izstāvot pagaru rindu, bija iespēja saņemt burvīgu hennas zīmējumu uz rokas un tirgū iegādāties sev tīkamas preces un amatnieku izstrādājumus. Savukārt izsalkumu un slāpes varēja remdēt "Pēterīša krodziņa" izbraukuma tirdzniecībā.


Grupas "Jorspeis" koncerts notika tautas namā, lai skatītāji nesamirktu lietū. Pirms koncerta svētku dalībniekus un viesus sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, atzīmējot Dieva zīmes nozīmi.


Lidojumam nelabvēlīgu apstākļu dēļ tika atcelta pacelšanās gaisā balonā, bet uguns konstrukcijas sveces tika aizdegtas un Dieva zīme kopīgiem spēkiem ielaista pagasta centra dīķī, radot romantisku noskaņu līdz rīta gaismai. Svētku noslēgumā apmeklētājus "iekurināja" grupas "Tranzīts" puiši – dziesmu autors Ralfs Rubenis un atraktīvie dejotāji. Koncerts nemanot pārtapa par disko balli, bet nakts par sārto rīta gaismu, vēstīdama par svētku izskaņu.


Paldies visiem, kas ieguldīja savu darbu un izdomu svētku tapšanas procesā! Pirmkārt paldies par svētku darba grupas koordinēšanu un lietu darīšanu, kas  svētku apmeklētājam ir neredzams, Lielvārdes novada Kultūras centra kolektīvam un direktorei Ivetai Bulei. Lielākajam palīgam saimnieciskajos jautājumos pagasta pārvaldes vadītājam Dzintaram Laganovskim un viņa darba komandai, Lēdmanes pamatskolas kolektīvam un bibliotēkas vadītājai Venerandai Trumekalnei, sporta aktivitāšu organizatoriem Ainaram Puķītim un Agrim Pikšenam un brīvprātīgā darba veicējiem sporta aktivitātēs, kā arī Radošo darbnīcu vadītājām Dailai Vanagai un Gintai Volkai, uguns konstrukcijas "Dieva zīme" veidotājam Arvīdam Podžukam, medmāsai Rutai Liepiņai, SIA "M-Event" Jānim Rudzītim, svētku atbalstītājiem no SIA "SINDI" Mudītei un Saulvedim Andersoniem un no ZS "Saliņas" Mairai Salai. Paldies visiem, kas pielika savu riekšavu domu un darbu, lai svētki būtu izdevušies!


Lēdmanē Dieva zīmē svētki pagājuši, bet novada ļaudis svētkus vēl svinēs Jumpravā un Lielvārdē! Lai Dieva padoms un svētība ik solī!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41906

2018. gada 16. jūlijā, 15:17, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 17. jūlijā, 15:02
Lielvārdes novada svētki dzerstiņa zīmē
Dūdiņa • 2018. gada 16. jūlijā, 16:54
Paldies vēlams pateikti VISIEM.Pēc foto galerijas redzu,ka nav visiem pateikts PALDIES.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet