Atgriezties pie raksta

"Lēdmane Rullē" – Lielvārdes novada svētku sporta aktivitātes Lēdmanē Foto

14.jūlijā Lēdmanē ar sporta aktivitātēm sākās Lielvārdes novada svētkus svinēšana, informē Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis.

Lai laicīgi dotos uz laukuma, jau rīta pusē Lēdmanes stadionā bija sabraukuši gan ielu basketbola, gan pludmales volejbola spēlētāji. Dienas laikā, spītējot stiprām lietus gāzēm, spēles notika sportiskā gaisotnē un jautrā atmosfērā.


Lēdmanē ikvienam novada, pagasta iedzīvotājam bija iespēja piedalīties vairākos sporta veidos.


Jaunākie dalībnieki sacentās Duālā – parādot savu prasmi gan braucot ar riteni, gan izskrienot labirintu. Ļoti sīvā konkurencē un tikai ar pāris centimetru attālumu Duālā par 1. vietas ieguvēju kļuva Māris Štelmahers, otrā vieta Māra māsai – Gabrielai Štelmaherei.


Lēdmanes jaunieši parādīja arī savu spēku, piedaloties armrestlinga sacensībās, kur 12-16 gadus vecu jauniešu grupā piedalījās 4 dalībnieki: 1. vieta Agris Grīnbergs; 2. vieta - Lauris Dāvis Kudrjavcevs; savukārt "17 gadi un vecāki" grupā sacensībās piedalījās 6 dalībnieki. Spēcīgākie puiši šajā vecuma grupā izrādījās Mikus Laganovskis un Raivis Kuks.


Ārkārtīgi interesantas un atraktīvas izvērtās sacensības "Lēdmane rullē", kur traktora saveltu siena ķīpu vēla vietējie stiprinieki. Sacensībās piedalījās 9 dalībnieku pāri – stiprākie un vienlaikus arī veiklākie izrādījās 1. vietas ieguvēji – Ervīns Torsters un Dainis Eižvertiņš. 2. vietā šajā disciplīnā – Matīss un Raivis, savukārt godpilnā 3. vieta – Raivim Kukam un Mikum Laganovskim.


Tā kā ļoti aktīvi norisinājās sporta spēles, visiem gribētājiem neizdevās izmēģināt roku šautriņu mešanā, kur galvenais nosacījums, kā profesionālajās sacensībās, bija jānonāk no 301 punkta līdz precīzai 0. Šajās sacensībās piedalījās 27 dalībnieki – jaunākajam dalībniekam bija tikai 5 gadi. Visprecīzākais sacensību dalībnieks izrādījās Andrejs Mažaraups, kas no 301 punkta līdz 0 nonāca ar 15 metieniem. 2. vieta – Vilnim Didriksonam (19 metieni), 3.vieta – Gatim Grīnbergam (21 metiens).


Ielu basketbolā piedalījās 8 komandas, apakšgrupā nospēlēja katra ar katru, kopā aizvadot 28 spēles. Pusfinālā "Maizīte" ar rezultātu 3:11 piekāpās "ADEA", "Avotu Represent"  ar rezultātu 11:7 uzvarēja "Ķipa Te". Mačā par trešo vietu "Maizīte" atzina "Ķipa Te" pārākumu ar 7:11, bet finālspēlē "ADEA" pārspēja "Avotu Reprezent|  ar rezultātu 11:5. ADEA komandā spēlēja un čempionu titulu izcīnīja Aigars Delvers ,Aigars Liepiņš, Ervīns Torsters, Dainis Eižvertiņš. 2. vietā "Avotu "Reprezent" (Tomass Sparāns, Edgars Sīpoliņš, Gatis Štelmahers), 3. vietā "Ķipa te" (Ričards Didriksons, Mikus Brencāns, Edijs Kauliņš).


Volejbolā par čempiona titulu cīnījās 10 komandas, kas turnīru uzsāka 2 apakšgrupās, un, neskatoties uz lielo lietusgāzi, visas spēles tika godam nospēlētas. Čempiona godā lēdmanieši - Mikus Laganovskis un Raitis Kuks, 2. vietā "Zaļie Krūmi" (Raivis Zālītis un Rihards Krūmiņš), bet 3. vietā "Aidzis" - Dainis Eižvertiņš un Ervīns Torsters.


"Paldies lieliskajiem palīgiem Gatim, Zitai, Jauniešu domei un Lēdmanes pagasta atsaucīgajai pārvaldei! Personīgs paldies Dzintaram Laganovskim un Arno Kukam!" pateicas A. Puķītis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41919

2018. gada 18. jūlijā, 12:46, Lielvārdes novada jaunumi
no www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet