Atgriezties pie raksta

Jumpravā izskanējuši novada svētki Foto

Sestdien izdziedāti, izspēlēti un izdejoti Lielvārdes novada svētki "Zīmju ceļš Dieva zīmē" Jumpravā.

Lielvārdes novada svētki aizsākās 14.jūlijā Lēdmanē, bet šajā nedēļas nogalē stafeti pārņēma jumpravieši,  kam svētku gaisotni palīdzēja uzburt sportiskas un radošas aktivitātes visas dienas garumā.


Svētkos jumpraviešus un viesus sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte un Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja Diāna Borozkina.


"Labvakar, mīļie jumpravieši, novadnieki un svētku viesi! Šogad Lielvārdes novada svētkus "Zīmju ceļš" mēs svinam Dieva zīmē. Tas ir zīmīgi Latvijas simtgades gadā, jo Dieva zīme simbolizē Trīsvienību – tā ir mūsu pagātne, tagadne un nākotne. Šogad, pārlapojot mūsu Latvijas vēstures hronikas lappuses, jo īpaši vērtējam vēstures notikumus, cītīgi strādājam un arī skatāmies nākotnē ar jaunām iecerēm un jauniem nodomiem," uzsvēra V.Volonte. "Novada svētki šogad tiek svinēti jau piekto gadu, un varam droši teikt, ka tie ir vieni no skaistākajiem svētkiem gada ritumā un iekarojuši patiesi paliekošu vietu. Šie svētki ir brīdis, kad nolikt pie malas ikdienas darbus, lai satiktos ar saviem draugiem, ciemiņiem, paziņām, kavētos pārrunās un baudītu dažādus interesantus pasākumus. Arī šogad kultūras ļaudis un tehniskie darbinieki sarūpējuši brīnišķīgu un ļoti daudzveidīgu programmu ar sporta aktivitātēm, kultūras pasākumiem, radošajām darbnīcām. Manuprāt ikviens no mums var atrast sev interesējošu nodarbi." 


V. Volonte aicināja jumpraviešus apmeklēt arī novada svētkus Lielvārdē 27. un 28.jūlijā.


"Daudz darba šogad ir padarīts, bet vēl vairāk darba ir priekšā, lai mūsu Jumprava dzīvotu, augtu, ziedētu un plauktu. Šodien svinam Jumpravas svētkus ar sporta spēlēm, dziesmām un dejām. Nosvinēsim svētkus, lai tie ir lustīgi un kustīgi!" vēlēja D.Borozkina.


Svētkos tika sveikti arī orientēšanās spēles "Dzirdi, redzi un sajūti Jumpravu!" uzvarētāji. Pavisam spēlē piedalījās 11 komandas. 1.vietu izcīnīja "Pipargurķīši", godpilnajā 2.vietā ierindojās "Elzas komanda", bet godalgoto trijnieku noslēdza "Laimīgie".


Kā atklāja Jumpravas Kultūras nama vadītāja Zane Skrauča, orientēšanās spēle novada svētku programmā Jumpravā iekļauta pirmo reizi, jo līdz šim jumpravieši savu māku orientēties demonstrējuši Olimpiskajās spēlēs, ar kurām tradicionāli sākas jaunā kultūras nama sezona.


Novada svētkos Jumpravā apmeklētājus ar priekšnesumiem iepriecināja gan pašmāju mākslinieki – Jumpravas Līnijdeju kolektīvs "Orions" un mūsdienu deju kolektīvs "Jump", gan mūziķi no Ogres – grupa "Miglas zona" un grupa "Colt". Svētku izskaņā uz ballēšanos aicināja kantrīmūzikas grupa "Sestā jūdze".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41938

2018. gada 22. jūlijā, 01:01, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Voldis • 2018. gada 23. jūlijā, 19:17
es arī pamatīgi pielējos
Andžs • 2018. gada 22. jūlijā, 23:05
riktīgi aizlēju acis

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet