Atgriezties pie raksta

Dārgais kopā ar draugiem uzvar ielu basketbolā Jumpravā Foto

Sestdien Lielvārdes novada svētkos Jumpravā kuplu dalībnieku un līdzjutēju skaitu pulcināja sporta programma "Jumprava velk".

"Protams, mums ir zināms, kādi sporta veidi ir populārākie Lielvārdes novadā. Izvēloties sporta veidus svētku programmai, vienmēr sekojam līdzi tradīcijām un ņemam vērā arī pagasta iedzīvotāju vēlmes. Vienīgais sporta veids, kas iekļauts tikai Jumpravas svētku programmā, ir velo sacensības. Katru reizi cenšamies svētkos piedāvāt arī ko jaunu. Šoreiz tas ir vēl daudziem neiepazīts sports veids – disku golfs," stāsta Lielvārdes novada Sporta centra direktors Ainars Puķītis.


Kopumā sacensībās "Jumprava velk" piedalījās teju 150 dalībnieku. "Dienā, kad daudzviet Latvijā notiek dažādi sporta pasākumi, tajā skaitā Rembates sporta spēles, uz kurām devušies arī Lielvārdes novada sporta entuziasti, tas ir ļoti iepriecinošs dalībnieku skaits. Esmu ļoti gandarīts par sacensību norisi un smaidīgām sejām visapkārt!" - tā A.Puķītis.


Dalībnieki sacentās ielu basketbolā, pludmales volejbolā, velobraukšanā, kā arī kāršu spēlē "Zolīte".


Ielu basketbolā zem groza cīnījās arī populārais basketbolists, jumpravietis Kristaps Dārgais, kura komanda sacensībās uzvarēja. Pludmales volejbolā Kristaps kopā ar draugiem izcīnīja trešo vietu.


Pēc sacensībām novada svētkos, K.Dārgais savā Instagram kontā atklāja, ka vismīļākā komanda viņam vienmēr ir bijusi tā, kurā viņš spēlē kopā ar bērnības draugiem. Arī šo nedēļas nogali viņš lieliski pavadījis, spēlējot kopā ar saviem draugiem.


Sacensību organizatorus iepriecina fakts, ka ar katru gadu pieaug velobraucēju skaits. Šajos svētkos uz starta stājās 53 dalībnieki, sākot ar pirmsskolas vecuma bērniem un beidzot ar senioriem. Vislielākos aplausus izpelnījās vecākais sacensību dalībnieks Elmārs Štekels, kuram ir 67 gadi. Kā portālam OgreNet.lv atklāja Štekela kungs, sacensībās nolēmis piedalīties, jo arī ikdienā bieži pārvietojas ar velosipēdu – brauc uz dārzu un tāpat apmet kādu līkumu apkārt Jumpravai.


"Mūsu pagasta sportisti ir ļoti aktīvi. Gatavojoties svētkiem, varēja redzēt, kā visi cītīgi trenējas, lai svētkos būtu vislabākajā formā," par saviem novadniekiem priecājas arī Jumpravas Kultūras nama vadītaja Zane Skrauča.


Jau nākamās nedēļas nogalē Lielvārdes novada svētki turpināsies Lielvārdē. 27.jūlijā no plkst.18 sāksies sporta aktivitātēs pie Lielvārdes novada Sporta centra.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/41939

2018. gada 22. jūlijā, 20:15, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet